Kühtreiber KIT 2200 Standard – Recenzia

Kühtreiber Zváračky CO2 - Recenzie

Kühtreiber KIT 2200 Standard – Recenzia

 

Zváračka Kühtreiber KIT 2200 Standard je profesionálny zváraci stroj vybavený výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovania.

Zváračka Kühtreiber KIT 2200 Standard sa vo svojej triede stala za rok 2014 najpredávanejším zváracím strojom v Českej republike. A to vďaka výkonnostným parametrom, kompaktným rozmerom, starostlivému spracovaniu všetkých komponentov zváračky firmy Kühtreiber.

Veľkom výhodou tejto zváračky Kühtreiber KIT 2200 Standard je to , že má vysoko stabilný štvorkladkový posun za cenu dvojkladkového, tri fázy. Bočný kryt ide síce jednoducho oddeľiť čo sa nám páči ale trochu odstávajú okraje toho plechu. Plynulý posun drôtov, kvalitné prevedenie, dobré možnosti nastavenia parametrov zvárenia. Zvarí od slabého plechu, až po silné materiály materiály.

Kühtreiber KIT 2200 Standard
Kühtreiber KIT 2200 Standard

Túto zváračka Kühtreiber KIT 2200 Standard splní všetky očakávania ambicioznych domácich amatérskych al aj náročnejších kutilov preto ju určite možeme len doporučiť aj napriek tomu , že na Heuréke nepatrí medzi top produkty. Čo je naozaj škoda.

Zváračka Kühtreiber KIT 2200 Standard je určená pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne.

Výhody

Kvalitný český výrobok
Meno firmy
Záťažový prúd.
vysoko stabilný štyroch kladkový posun za cenu dvoch kladkového, tri fázy,
iso horák
Dobrý výkon
Stabilný posun
Jednoduché ovládanie a nastavenie
Skvelí výkon za dobrú cenu

Nevýhody

poddimenzované trafo je treba veľa chladiť
zváračka nie je osadená tlmivkou

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Recenzie zákazníkov

Hľadal som niečo pre domáce zváranie, a rozhodoval som sa medzi nákupom číny, alebo si priplatiť za bezproblémový stroj. Nakoniec vyhrala kvalita, s ktorou sa pracuje s radosťou. Zvarí od slabého plechu, až po silné materiály materiály. Zatiaľ si na seba zvykáme ale určite som neurobil chybu.

Náš tip. Množstvo kurzov ktoré vás naučia množstvo vecí. Kurzy programovania, MS Office, SAP, tvorbu webových stránok, databáz či dokonca aj manažérske kurzy . IT Academy je akreditované vzdelávacie centrum, ktoré ťa naučí ako efektívne žiť v dnešnom svete informačných technológii. Zistite viac kliknutím na baner. 

Naprostá spokojnosť! v práci používame drahšie zváracie stroje a keď to porovnám tak by som povedal že tento stroj zvára lepšie ako tie v práci! určite môžem odporučiť! výkonný stroj za veľa rozumnú cenu!

Vynikajúce zváracie vlastnosti ako uvádza popis berte s veľkou rezervou. Zvárovacie trafo je dosť tvrdé, čo spôsobuje väčší rozstrek a tým aj väčšie zanášanie hubice horáka. Zváračka nie je osadená tlmivkou, asi kvôli ceně.Chlazení výkoné, hlučné, bezchybne výří prach v celej dielni, poddimenzované trafo je treba veľa chladiť. Nie som profesionálny zvárač, mám iba šestnásťročnú skúsenosť ako údržbár sa zváračkou FRONIUS 2400. Je to jednoduchý stroj iba trafo, tlmivka a dvoukladkový posuv, ale jeho zváracie vlastnosti sú neporovnateľne lepšie.

Dalšie názory

Zváračka KIT2200 ma svojimi vlastnosťami dosť sklamala. Znovu by som ju určite nekúpil.

Zváračka vie presne to, čo som od nej očakával. Perfektné stroj.

Slušný výkon pre bežné zámočnícke práce, dobre zvláda aj silnejšie material. Myslím dobrý pomer ceny k výkonu.

Varí dobre. Môžem len odporučiť. Zvažoval som či do Kitu ísť. Neľutujem.

Zváračka je Čeky produkt takže kvalita, zatiaľ som moc spokojný

Dobra cena za kvalitny stroj s dostatocnym vykonom na vsetko.

Už to není Kühtreiber i když se tak menuje jelikož odtud odešel a založil Omicron které jsou dražší a za tu cenu mají jen dvoukladkové podávání i když pohon je oběma naráz. Co si myslíte že je lepší Einhell pohon jedna kladka v Omicron pohon jedena kladka v a druhá kladka plochá nebo Kühtreiber dvě kladky v. Řeknu vám že ten drát na tom Kühtreiberu mám přitlačen tak třetinovou silou (míň než na dvojku ,stupnice do pěti) než co jsem měl na Einhellu a běží stabilně bez cuknutí však pro to cukání jsem také Einhela nakonec prodal. Na dvoufázovém Einhelu nejde vařit na nejvyžší stupeň a i na 5ku je to trochu problematické drát letí do sváru tak rychle že podávání už skoro nestíhá občas cukne a drát se vám připeče v kontaktní trubičce. Na mašině je ze všeho nejdůležitější podávání ostatní parametry jsou u mašin tohoto tipu podobné. Kühtreiber vyrábí dvakrát více svářeček než Omicron vyváží je do celého světa tak jsem si koupil tohoto. Kdyby měl Omicron čtyřkladkové podávání za tu cenu koupil bych jeho. A navíc jsem viděl pajšl Kühtreibera a moc se mě líbil profesionálně uspořádané ne jak Einhell trochu drátová divočina +špatně konstruovaný vypínač. Takže KIT je jasná volba.

Kühtreiber KIT 2200 Standard – Popis

Zváračka CO2 , Kühtreiber KIT 2200 Standard zváračka českej značky Kühtreiber poloautomat Standard S 4×4 MIG / MAG. Zváračky radu KIT sú kompaktné zváracie stroje pre ľahkú a stredne ťažkú strojársku výrobu s novým dizajnom a vylepšenými parametrami. Táto zváračka CO2 je sú určená pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne.

KIT 2200 a 2400

KIT 2200 a 2400 sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovanie.

Analógové prevedenie STANDARD. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT. Ovládanie je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovanie. Tento variant sa štandardne nevybavuje digitálnym voltampérmeter. Pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. KIT zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí.

Technické údaje a popis

Poloautomat zvárací KIT 2200, 4-kladka

typ: KIT 2200
príkon (60%): 5,3 kVA / 3 x 400 V
prúdový rozsah: 40-190 A
zaťažovateľ: 30% 190 A
zaťažovateľ: 60% 150 A
zaťažovateľ: 100% 135 A (pri 40°C)
istenie: 16 A
napätie naprázdno: 21-40 V
trieda ochrany: IP 21S
počet reg. stupňov: 10
posuv drôtu: 4-kladka
priemer drôtu oceľ, nerez: 0,6-0,8 mm
priemer drôtu hliník: 0,8-1,0 mm
priemer drôtu trubička: 0,9-1,1 mm
rozmery (dxšxv): 870x500x670 mm
hmotnosť: 53 kg
balenie: samotný stroj

Zvárací stroj KIT 2200 JE predstaviteľom malých zváracích strojov určených pre zváranie MIG/MAG, CO2 do karosárskych dielní, stredných zámočníckych a údržbárskych dielní vyznačujúci sa vynikajúcimi zváracími vlastnosťami

10 stupňová regulácia napätia, vysokým výkonom a zaťažovateľom, spoľahlivosťou a ľahkým ovládáním
Stroje sú vybavené výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, ventilátorom chladenia, tlmivkou, masívnym 4-kladkovým posuvom drôtu (kovové prevedenie), výkonným motorom posuvu drôtu konektorom EURO

Technické údaje a dalšie info nájdete na Heuréke a eshopoch

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: