Kühtreiber KIT 2400 Standart – Recenzia

Kühtreiber Zváračky CO2 - Recenzie

Kühtreiber KIT 2400 Standart – Recenzia

 

Kühtreiber KIT 2400 Standart je profesionálny zvárací stroj vybavený výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti stroja KIT 2400 sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie stroja Kühtreiber KIT 2400 je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma dalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovanie a pulzovanie.Stroje sú určené pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne.

Kühtreiber-KIT-2400-Standart
Kühtreiber-KIT-2400-Standart

KIT 2400 STANDARD SET IV pozostáva zo zváracieho zdroja s 4-kladkovým posuvom, horáku KTR 15, ventilu Ar Micro MEI a samozatmievacej masky.

Výhody

Prevarí krásne ako slabý, tak silný plech
Plynulá regulácia, hladký 4-kladkový posuv, medené jadro
Český výrobok bez kompromisu v kvalite
Nestráca výkon ani pri vyššom zaťažení
Dobrý pomer cena-výkon

Nevýhody

Zatiaľ žiadne

Porovnávač cien – Heuréka.sk 

 

Recenzie zákazníkov

Najlepší zváračka, s akou som kedy robil
Prevarí krásne ako slabý, tak silný plech (konkrétne nosníky zadnej nápravy na Mercedes Sprinter, silné výfukové zvody, karosárske práce i slabé výfuky)
Plynulá regulácia, hladký 4-kladkový posuv, medené jadro
Český výrobok bez kompromisu v kvalite
Nestráca výkon ani pri vyššom zaťažení

Som naozaj spokojný, nemám žiadne výhrady
Super cena
Predajca je odborník, ktorý vie poradiť
Veľký výber kvalitného tovaru
Pravidelné akcie a výhodné sety

Dlhá záruka, kvalitný tovar
Som zatiaľ spokojný

Kühtreiber KIT 2400 Standart – Popis

KIT 2200 a 2400 sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovanie.

Analógové prevedenie STANDARD Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT. Ovládanie je prevedené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovanie. Tento variant sa štandardne nevybavuje digitálnym voltampérmeter. Pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG.

KIT zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry

možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je prevedené jedným potenciometrom
posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovanie.

Stroje sú určené pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne.

Porovnávač cien – Heuréka.sk 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: