Nad 1000 eur

TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

Najlepšie profi zváračky CO 2 nad 1000 eur

Vybrali sme pre vás tie najlepšie profi zváračky CO2 nad 1000 eur

TOP 50

Omicron Omi 385

Omicron-Omi-385

Zváračka CO2 Omicron Omi 385 je český výrobok. Klasický zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie. Rozsah zváracieho prúdu 25 – 350A. Zvára: ocel, nerez, 0,6-1,2mm, hliník 0,8-1,2mm, trubička 0,8-1,2mm Analógová regulácia rýchlosti posuvu drôtu.

Naše rady . Pri hľadaní najlepšej cenovej ponuky pre vás , doporučujeme využiť porovnávač cien ( Heuréku. sk  ) .   Prečo ?  Pretože môžete tak , vyberať s veľkého množstva cenových ponúk  eshopov !!!   

Ak chcete nájsť zváračku napr. so setom alebo s káblami a pod. tak zkopírujte názov produktu a vložte do okienka na vyhľádavanie Heuréka. sk 

Recenzie od zákazníkov okrem Heuréky nájdete aj v niektorých eshopoch .  Treba len hľadať .

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 336

Omicron-OMI-336

Zváračka CO2 Omicron OMI 336 OMI 336 4kladka, 3x400V, 30-330. Klasické zváracie poloautomaty pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie. Výbava: OMI 336 umožňuje elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými pulzami, predfuk, dofuk, dohorenie, výlet či prepnúť stroj do režimu štvortakt. Zvárací zdroj je naviac vybavený spätnoväzbovým regulátorom a všetky tieto funkcie sú riadené mikroprocesorom. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3,4,5 m.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Kühtreiber KIT 405 Standart

Kühtreiber-KIT-405-Standart

Kühtreiber KIT 405 Standard MIG/MAG je zváraci stroj určený pre stredne ťažkú kovovýrobu, strojársku výrobu, údržbárske prevádzky, zámočníctva alebo domáce dielne. KIT 405 je overený profesionálny zvárací stroj s výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým výkonným motorom posunom drátu a EURO konektorom. Hlavnou prednosťou KIT strojov sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 20 respektívne 40 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie variant Processor a Synergic. V prípade Synergic strojov je to automatické nastavenie zváracích parametrov a možnosť programovania.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Kühtreiber KIT 305 Standart

Kühtreiber-KIT-305-Standart

Kühtreiber KIT 305 Standard je zvárací stroj MIG / MAG – 3x400V, 30- 280A. MIG / MAG zváracie stroje pre stredne ťažkú kovovýrobu a priemyselné nasadenie. KIT 305 sú overené profesionálne zváracie stroje s výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým posuvom drôtu (na želanie štyroch-kladkovým posuvom), výkonným motorom posuvu drôtu a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 20-ti resp. 40-stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie variantov Processor a Synergic. V prípade strojov Synergic je to naviac automatické nastavovanie zváracích parametrov a možnosť programovania

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Lincoln Electric Speedtec 200C

LINCOLN ELECTRIC Speedtec 200C. Jednofázový invertorový zvárací zdroj určený pre zváranie metódami MIG / MAG, MMA a TIG s dotykovým štartom. Speedtec 200C je prenosný, vysoko výkonný, profesionálny, jednofázový invertorový zdroj určený pre zváranie metódami MIG / MAG, MMA A TIG s dotykovým štartom (TIG LA). Je vhodný pre profesionálne nasadenie vo všetkých oblastiach zvárania. Prednosťou zdroja je extrémna robustnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou. Zdroj poskytuje vynikajúce výsledky pri zváraní ocele, nerezovej ocele aj hliníka. Zdroj je vybavený veľkými kladkami (priemer 37 mm) a funkciou PFC.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Alfa in Pegas 250 MIG MAN-4

ALFA IN PEGAS 250 MIG MAN-4 Kompaktný IGBT invertor pre zváranie metódou MIG / MAG. Prednosťou zdroja je jeho nízka hmotnosť v kombinácii s vysokým výkonom klasických zváracích zdrojov. Zdroj poskytuje výborné zváracie vlastnosti v zlúčenej plynu i čistom CO2. Zdroj PEGAS 250 MIG MAN umožňuje zvárať rôzne typy spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod.). Zvárať možno rôzne kovové materiály a zliatiny (uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.). Prenosný trojfázový invertorový zvárací zdroj MIG / MAG so zabudovaným podávačom pre cievky 300 mm.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Mastermig 500 RA MIG-MAG

Telwin Mastermig 500 RA MIG-MAG je robustná výkonná CO2 zváračka MIG-MAG s bodovacie automatikou. Vyberateľný, prenosný posu drôtu na vzdialenosť 10 M.4-kladkový posuv drôtu. Zváranie i trubičkovým FLUX drôtom bez plynu. Nastaviteľná reaktancie pre rôzne zvárané materiály.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin MIG-MAG Technomig 225 Pulse

Telwin MIG-MAG TECHNOMIG 225 PULSE je zvárací invertor pre zváranie TIG DC / LIFT. Zváranie MIG-MAG, MMA, Flux (bez plynu rúrkovým drôtom). možnosť použitia FLUX drôtu (rúrkový drôt) pre zváranie MIG-MAG bez plynu. Pre cievky drôtu max. 5 kg (bez adaptéra). Možnosť diaľkového ovládania. Režim s voľbou 2/4 takt. Možnosť SYNERGY režimu -nastavenie súbehu niekoľkých funkcií samostatne nastaviteľných. Bodovacia funkcie. Pulzný režim. ARC Force, Anti Stick, Hot Start v režime MMA.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Inverpulse 425 R.A. MIG-TIG-MMA

Telwin Inverpulse 425 R.A. MIG-TIG-MMA je invertorová microprocesorem riadená zváračka s vodným chladičom. Zváračka DC pre zváracie postupy MIG-MAG / DC s možnosťou pulzného prevádzky a prevádzky PoP. Zváračka pre zváranie plným aj rúrkovým drôtom, na spájkovanie, zváranie metódou TIG / DC LIFT a MMA zváranie.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Mastermig 300

Telwin Mastermig 300 . Zváračka CO2 – Mastermig 300 MIG-MAG. Robustná výkonná CO2 zváračka MIG-MAG s bodovacie automatikou. Vyberateľný, prenosný posuv drôtu na vzdialenosť 10 m, 4-kladkový posuv drôtu. Zváranie i trubičkovým FLUX drôtom bez plynu. Nastaviteľná reaktancie pre rôzne svař.materiály.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Digital MIG 330

Telwin Digital MIG 330 je zváračka v ochrannej atmosfére pre zváranie ocele, hliníka atď Zváračky v ochrannej atmosfére s digitálnym ovládaním sú jednoduché na obsluhu a ovládanie. Vlastnosti horák s eurokoncovkou 3 m 4-kladkový podávač drôtu redukčný ventil s 2 manometrami zemný kábel cievka drôtu 0,8 mm / 0,2 kg podvozok na kolieskach funkcie bodovania 2T/4T cievka drôtu max 15 kg možnosť použiť horák Spool Gun automatické rozpoznanie typu horáka prednastavené programy pre rôzne druhy zváraných materiálov automaticky aj ručne nastaviteľný posuv drôtu zvára oceľ, hliník, pozinkovaný plech, nerez oceľ výkonová využiteľnosť (merané pri 40 ° C) – zaťažovateľ 300 A pri 25% 215 A pri 60%

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Inverpulse 320 MIG-TIG-MM A

Telwin Inverpulse 320 MIG-TIG-MM A je zváračka pre zváranie plným aj rúrkovým drôtom, pre spájkovanie zváranie metódou TIG / DC LIFT a MMA zvára: oceľ, nerezovú oceľ, pevnostná oceľ, hliník a jeho zliatiny galvanizované plechy synergické režimy, 4-kladkový integrovaný podávač drôtu, možnosť diaľkového nastavenia zváracích režimov a možnosť napojenia na počítač zváračka vhodná do priemyselných prevádzok DC režim, Impulzné režim, POP režim 50 nastaviteľných zváracích programov z toho 10 osobných indikácie posledných 10 použitých programov funkcie Post Gas, Bi-Level, Slope Down, Burn Back Time, 2 / 4 Takt možnosť použitie horáka Spool Gun ochrany: proti podpätiu, prepätiu, strata fáza, tepelná ochrana výbava: horák MIG-MAG 3 m 400A, 2-manometrový red. ventil, zemný kábel 3 m možnosť dovybavenia prídavným chladením výkonová využiteľnosť – zaťažovateľ merané pri teplote okolia 40 ° C odporúčané prednastavené programy pre zváranie rôznych materiálov

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Digital MIG 220

Telwin Digital MIG 220 je Zváračka v ochrannej atmosfére pre zváranie ocele, hliníka atď Zváračky v ochrannej atmosfére s digitálnym ovládaním sú jednoduché na obsluhu a ovládanie. Vlastnosti horák s eurokoncovkou 3 m redukčný ventil s 2 manometrami zemný kábel cievka drôtu 0,8 mm / 0,2 kg podvozok na kolieskach funkcie bodovania 2T/4T cievka drôtu max 15 kg možnosť použiť horák Spool Gun automatické rozpoznanie typu horáka prednastavené programy pre rôzne druhy zváraných materiálov automaticky aj ručne nastaviteľný posuv drôtu zvára oceľ, hliník, pozinkovaný plech, nerez oceľ výkonová využiteľnosť (merané pri 40 ° C) – zaťažovateľ -200 A pri 30% 140 A pri 60%

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Mastermig 400

Telwin Mastermig 400 je dielenská profesionálná zváračka CO2 Telwin Mastermig 400, s vyjímatelným, přenosným 4-kladkovým posuvem drátu s dosahem 10 m, s bodovací automatikou, stehováním, 3×400 V, 400 A, 18 stupňů regulace proudu, hořák 3 m s eurokoncovkou, pro profi dílny, Made in Italy.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Mastermig 220/2 MIG-MAG

Telwin Mastermig 220/2 MIG-MAG je dielenská profesionálná zváračka CO2 Telwin Mastermig 220/2, bodovacou automatikou, stehovaním, 3×400 V, 220 A, 8 stupňov regulácie prúdu, pre profi dielne, Made in Italy. Zváračka co2 určená pre prosesionální dielne, opravovne karosérií. Výkonná zváračka pre údržbársku dielňu. 

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Supermig 480 CO2

Telwin Supermig 480 CO2 je profesionálna Mig-Mag zváračka CO2 Supermig 480 Telwin pre priemyselné použitie 3×400 V / max. Zvárací prúd 420 A, 18 stupňov zvár. prúdu, s možnosťou vodného chladenia horáka, voliteľná reaktancie, oddelený podávač drôtu, Made in Italy

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Digital MIG 180

Telwin Digital MIG 180 . Zváračka v ochrannej atmosfére pre zváranie ocele, hliníka atď Zváračky v ochrannej atmosfére s digitálnym ovládaním sú jednoduché na obsluhu a ovládanie. Vlastnosti horák s eurokoncovkou 3 m redukčný ventil zemný kábel cievka drôtu 0,8 mm / 0,2 kg podvozok na kolieskach funkcie bodovania 2T/4T cievka drôtu max 15 kg možnosť použiť horák Spool Gun automatické rozpoznanie typu horáka prednastavené programy pre rôzne druhy zváraných materiálov automaticky aj ručne nastaviteľný posuv drôtu zvára oceľ, hliník, pozinkovaný plech, nerez oceľ výkonová využiteľnosť (merané pri 40 ° C) – zaťažovateľ 140 A pri 20% 80 A pri 60%

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 405 Processor

Kühtreiber KIT 405 Processor . Zváračka pracuje metódou zvárania MIG/MAG. Zvárací prúd 30 – 350A Zvára: ocel,nerez,0,6-1,2mm, hliník 1,0-1,2mm, trubička 0,8-1,2mm Rovnomerná regulácia rýchlosti posuvu drôtu. Funkce čtyřtaktu a dvoutaktu, bodování, pulsace. Počet regulačných stup. Zváracie stroje KIT sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom s medeným primárnym aj sekundárnym vynutím, robustným celokovovým podávačom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavnou prednosťou strojov KIT sú: vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoká zaťažiteľnosť a spoľahlivosť. Zváracie stroje KIT 405 sú určené pre údržbárov, kovovýrobu, zámočníctva, karosárske dielne. Digitální řídící jednotky Processor a Synergic: Jsou učeny pro všechny svařovací stroje KIT svařující metodou MIG/MAG. Jsou výkonné, spolehlivé a velmi jednoduché na ovládání

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Mastermig 270/2 MIG-MAG

Telwin Mastermig 270/2 MIG-MAG je zváračka MIG-MAG 28-270Amp. Napätie 230/400 V. Trojfázové, ventilátorom chladené poloautomatické, pre zváranie a tvrdé spájkovanie MIG-MAG. Zvlášť vhodné pre kontinuálne zváranie a bodové zváranie s elektronickým riadením času bodového zvárania. Vďaka veľkej oblasti zvaru (25-270A) vhodnej pre karosériu a ľahkú konštrukciu. Univerzálne použitie pre rôzne druhy materiálov, ako je oceľ, nehrdzavejúca oceľ a hliník. Dodáva sa so zváracím príslušenstvom MIG-MAG, valčekom zváracieho drôtu a regulátorom plynu s 2 manometrami. Prevádzková doba: 35% 240A. 

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin Supermig 580 CO2

Telwin SUPERMIG 580 CO2 je robustný CO2 zváračka s vodným chladením horáku pre priemyselné použití.Podvozek na kolieskach. Vodný chladič horáka. 4 kladkový podávač drôtu. Pre zváranie Mig-Mag, Flux (trubičkovým drôtom), pre letovanie. Pre zváranie ocele, hliníka, pozinku, nerezu. Pre cievky drôtu max. 15 kg. Veľký red. ventil, chladený horák 3 m Eurokoncovkou, zemný kábel. 36 stupňov voľby zváracieho prúdu. Voliteľná reaktancie.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Esab Rebel EMP 215ic

Esab REBEL EMP 215ic ponúka skutočnú multifunkčnú výkonnosť určenú na prvotriedne zváranie metódou MIG, rúrkovým drôtom, metódou MMA (vrátane používa nianáročnýchelektród) alebo používaním funkcie zapaľovania oblúka Lift TIG.Exkluzívna funkcia sMIG(smart MIG) neustále sleduje zváraciu techniku zvárača a podľa toho sa učí a prispôsobuje, aby zabezpečovala stabilnýoblúk a dosahovanie opakovateľných zvarov najvyššej kvality. To zvyšuje produktivitu u skúsených zváračov a znižuje čas odbornej prípravy u začiatočníkov.

Zváracie stroje radu Rebel™ ponúkajú flexibilnosť napájania 120 V alebo 230 V a niektoré z najinovatívnejších dostupných technológií zvárania. Rebel sa vyznačuje prelomovou konštrukciou inšpirovanou profesionálnymi zváračmi a je to kompletné riešenie, ktorým možno zvárať čokoľvek –mäkkú oceľ, hliník, nehrdzavejúcu oceľ –a kdekoľvek.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron OMI 410 WS

Omicron OMI 410 WS je Zvárací stroj MIG / MAG sa snímateľným podávačom zváracieho drôtu. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné vodné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie v ťažkom priemysle. Český výrobok.

OMI 410WS je štandardne vybavený odnímateľným podávačom s 4kladkovým posuvom drôtu ktorý umožňuje elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými pulzy, predfuk, dofuk, dohorenie, výlet či prepnúť stroj do režimu štvortakt. Zvárací zdroj je naviac vybavený spätnoväzbovom regulátorom, voltmetrom a ampérmetrom, ktorý zaznamenáva posledné údaje o zváranie a všetky tieto funkcie sú riadené mikroprocesorom. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3,4,5 m. Prepojovací kábel k podávaču: 2m v cene, možné priobjednať 5m, 10m alebo 15m.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Fronius TransSteel 2200 SET MIG/MAG

FRONIUS TransSteel 2200 SET MIG/MAG TransSteel 2200 je kompaktné riešenie 3 v 1. Je to prvý jednofázový zdroj napájania od spoločnosti Fronius, ktorý je tiež schopný pracovať s viacerými procesmi a spája dohromady MMA, MIG / MAG a TIG v jednom zariadení. TransSteel 2200 sa vyznačuje inteligentným dizajnom zariadenia, jednoduchým používaním, robustnosťou a vysokou úrovňou spoľahlivosti. Je tiež jedným z najľahších zariadení na trhu.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in aXe 250 IN MIG SYN-4

ALFA IN aXe 250 IN MIG SYN-4 Kompaktný IGBT invertor pre zváranie metódou MIG / MAG. Prednosťou zdroja je jeho nízka hmotnosť v kombinácii s vysokým výkonom klasických zváracích zdrojov. Zdroj poskytuje výborné zváracie vlastnosti v zlúčenej plynu i čistom CO2. Zdroj Axe 250 IN MIG MAN umožňuje zvárať rôzne typy spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod.). Zvárať možno rôzne kovové materiály a zliatiny (uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.).

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 3500 Standard

Kühtreiber KIT 3500 STANDARD Moderní profesionální svařovací stroj MIG/MAG z nové řady KIT 3000 standard. Hlavní předností stojů KIT 3000 standard jsou vynikající svařovací vlastnosti, jednoduché ovládání, 10-ti stupňová regulace svářecího proudu a hlavně spolehlivost. Svařovací stroj KIT 3000 standart je představitel nových středních svařovacích strojů určených do středních zámečnictví a údržbářských dílen navazující na úspěšný svářecí poloautomat KIT 309 Standard. KIT 3000 standard je vybaven zcela novým kombinovaným transformátorem CU/AL (primární vinutí Cu a sekundární Al), novým výkonným ventilátorem chlazení, masivním 4kladkovým posuvem svářecího drátu (kovové provedení), výkonným motorem posuvu drátu, EURO konektorem a unašečem cívky svářecího drátu umožňující vložení cívky 5 až 18 kg. KIT 3000 standart umožňuje připojení redukčního ventilu Co2 s předehřevem 42 V.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron OMI 510 WS

Omicron OMI 510 WS Zvárací stroj MIG / MAG sa snímateľným podávačom zváracieho drôtu. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Český výrobok. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa, výkonné vodné chladenie a štandardne osadzovaný štvorkladkový podávač drôtu umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie v ťažkom priemysle.

OMI 510WS je štandardne vybavený odnímateľným podávačom s 4 kladkovým posuvom drôtu, ktorý umožňuje elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými pulzy, predfuk, dofuk, dohorenie, výlet či prepnúť stroj do režimu štvortakt. Zvárací zdroj je naviac vybavený spätnoväzbovom regulátorom, voltmetrom a ampérmetrom, ktorý zaznamenáva posledné údaje o zváranie a všetky tieto funkcie sú riadené mikroprocesorom. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3m, 4m alebo 5m. Prepojovací kábel k podávaču: 2m v cene, možné priobjednať 5m, 10m alebo 15m.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin CO2 (MIG-MAG) Elektromig 330 Wave

Telwin CO2 (MIG-MAG) Elektromig 330 Wave Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Elektromig 330 Wave, Telwin, 15-330 A, 3×400 V, pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom, aj pre zváranie s plynom. Zváranie nerez, hliník metódou MIG-MAG, spájkovanie. Pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou), pre zváranie TIG DC / LIFT. Ideálna invertorová zváračka CO2 pre AUTOKAROSÁŘ a zámočníckej výroby.

Táto zváračka je určená pre širokú škálu použitia od využitia v údržbe cez inštalatérske práce, zámočníctvo, opravy karosérií, tvrdé spájkovanie pozinkovaných plechov, zváranie hliníka, nerezu, režim bodovanie-stehovanie – 17 prednastavených synergických programov s možnosťou korekcie. Hlavné parametre sa zobrazujú na displeji. Zváračka obsahuje multiprocesné menič pre všetky uvedené druhy zvárania.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Compact 418 N

COMPACT 418 N Zváracie poloautomatCOMPACT 418 Nsvařuje kovy v ochrannej atmosfére CO2, zmesi CO2 + Ar a ochrannej atmosfére Ar. Pre zváranie uhlíkových ocelí je možné použiť všetky uvedené ochranné plyny, pre zváranie nerezu zmes CO2 + Ar alebo čistý Ar. Menovité vstupné napätie: U1n 3 x 400 V Menovitá frekvencia: f1n 50 Hz Vstupný prúd pri I2 380 A: I1n 20,9 A Zdanlivý príkon pri I2 380 A: S1N 8,2 kVA Účinník pri I2 150 A: cos phí 0,934 Napätie naprázdno: U20max 42 V Počet regulačných stupňov napätia: 40 Rozsah zváracieho prúdu pri príslušnom pracovnom napätí: Ar + CO2: 40 16,5 – 410 32,5 A V Rozsah zváracieho prúdu pri príslušnom pracovnom napätí: CO2: 3016 – 38033 A V Maximálny zvárací prúd X 40: 410 A Zvárací prúd pri X 60: 300 A

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Formica ForMIG 260

Formica ForMIG 260 je univerzálny trojfázový zvárací zdroj pre zváranie v ochrannej atmosfére CO2, Ar a ich prímesí s veľmi širokým uplatnením napr. v autoservisoch, zámočníckych dielniach, údržbárskych dielniach a školiacich strediskách. Mäkká charakteristika oblúka a maximálny zvárací prúd 260 A zabezpečuje optimálne využitie pri zváraní kovových materiálov s vysokými požiadavkami na vzhľadovú kvalitu prevedených zvarov.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KITin 270 MIG Synergic

Kühtreiber KITin 270 MIG Synergic Trojfázové digitálny invertorové stroje pre zváranie metódami MIG / MAG. Nové prenosné zváracie stroje KITin 220 – 270 – 320 MIG sú navrhnuté ako malé, výkonné a ľahké digitálne trojfázové invertory. Digitálne riadenie novej generácie teraz zaisťuje nielen optimálne nastavenie zváracej charakteristiky, ale aj jej dynamickú adaptáciu priamo behom zváracieho procesu, čím je dosiahnutá podstatne vyššej kvality zvaru a zjednodušenie náročnosti zvárania. Nesporným prínosom sú nové funkcie, pomáhajúce udržať oblúk v optimálnej pracovnej oblasti. Vďaka tejto technológii riadenia oblúku môžu dosiahnuť vynikajúce výsledky aj menej skúsení zvárači.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 4100 Standard

Kühtreiber KIT 4100 STANDARD Zváračky KIT 3000, 3500 a 4100 sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10-ti (KIT 3000), 20-tich (KIT 3500) a 40-tich (KIT 4100) stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť.

Moderné profesionálne zváracie stroj MIG / MAG z novej rady KIT 3000 štandard. Hlavnou prednosťou strojov KIT 3000 štandard sú vynikajúce zváracie vlastnosti, jednoduché ovládanie, 10-stupňová regulácia zváracieho prúdu a hlavne spoľahlivosť. Zvárací stroj KIT 3000 standart je predstaviteľ nových stredných zváracích strojov určených do stredných stolárskych a údržbárskych dielní nadväzujúce na úspešný zvárací poloautomat KIT 309 Standard.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

ETP Compact 329 N

ETP COMPACT 329 N Zvárací poloautomat COMPACT 329 N zvára kovy v ochrannej atmosfére CO2, zmesi CO2 + Ar a ochrannej atmosfére Ar. Pre zváranie uhlíkových ocelí je možné použiť všetky uvedené ochranné plyny, pre zváranie nerezu zmes CO2 + Ar alebo čistý Ar

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Fronius VarioStar 3100

Fronius VarioStar 3100 robustná konštrukcia stupňovité spínanie do 310 A VarioStar 3100 s 310 A je prúdový zdroj MIG/MAG so stupňovitým spínaním a integrovaným 2-kladkovým pohonom. Má jednoduché ovládanie a použitie, s robustnou konštrukciou a je mnohostranne použiteľný: Servisné a opravárenské podniky, kovové a portálové konštrukcie, zámočnícke podniky a kováčne, a takisto pri výrobe špeciálnych vozidiel. VarioStar 3100 nemá jednu odbočku tlmivky ako obyčajne, ale dve alebo tri. Elektrický oblúk sa ešte ľahšie prispôsobuje k príslušným stanoveným úlohám. Integrovaná nastavovacia pomôcka zabezpečuje najjednoduchšiu obsluhu.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin CO2 Inverpulse 625 R.A. MIG-TIG-MMA

Telwin CO2 Inverpulse 625 R.A. MIG-TIG-MMA Invertorová microprocesorem riadená zváračka DC pre zváracie postupy MIG-MAG / DC s možnosťou pulzného prevádzky a prevádzky PoP. Zváračka pre zváranie plným aj rúrkovým drôtom, na spájkovanie, zváranie metódou TIG / DC LIFT a MMA zváranie.

Zvára: oceľ, nerezovú oceľ, pevnostné oceľ, hliník a jeho zliatiny a galvanizované plechy. Synergické režimy, 4-kladkový integrovaný podávač drôtu, možnosť diaľkového nastavenia zváracích režimov a možnosť napojenia na počítač. Pre cievky drôtu max. 15 kg priem. 300 mm. Zváračka vhodná do priemyselných prevádzok.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Lincoln Electric Powertec 305C

LINCOLN ELECTRIC Powertec 305C Trojfázový zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG / MAG. Powertec 305C je robustný a odolný kompaktný MIG / MAG zdroj určený pre ľahké a stredné prevádzky. Vďaka vynikajúcemu zapálenie a horenie oblúka umožňuje zvárať efektívne, rýchlo a s minimálnou úrovňou rozstreku.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

FRONIUS TransSteel 2200 SET MP (Multi Process)

TransSteel 2200 je kompaktné riešenie 3 v 1. Je to prvý jednofázový zdroj napájania od spoločnosti Fronius, ktorý je tiež schopný pracovať s viacerými procesmi a spája dohromady MMA, MIG / MAG a TIG v jednom zariadení. TransSteel 2200 sa vyznačuje inteligentným dizajnom zariadenia, jednoduchým používaním, robustnosťou a vysokou úrovňou spoľahlivosti. Je tiež jedným z najľahších zariadení na trhu.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Lincoln Electric Powertec 255C

LINCOLN ELECTRIC Powertec 255C Trojfázový zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG / MAG. Powertec 255C je robustný a odolný kompaktný MIG / MAG zdroj určený pre ľahké a stredné prevádzky. Vďaka vynikajúcemu zapálenie a horenie oblúka umožňuje zvárať efektívne, rýchlo a s minimálnou úrovňou rozstreku.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in Pegas 320 MIG MAN-4 -1

Kompaktný IGBT invertor pre zváranie metódou MIG / MAG. Prednosťou zdroja je jeho nízka hmotnosť v kombinácii s vysokým výkonom klasických zváracích zdrojov. Zdroj poskytuje výborné zváracie vlastnosti v zlúčenej plynu i čistom CO2. Zdroj PEGAS 320 MIG MAN umožňuje zvárať rôzne typy spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované apod.). Zvárať možno rôzne kovové materiály a zliatiny (uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.).

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Lincoln Electic Powertec 205C

LINCOLN ELECTRIC Powertec 205C Trojfázový zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG / MAG. Powertec 205C je robustný a odolný kompaktný MIG / MAG zdroj určený pre ľahké a stredné prevádzky. Vďaka vynikajúcemu zapálenie a horenie oblúka umožňuje zvárať efektívne, rýchlo a s minimálnou úrovňou rozstreku.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron OMI 385S

Omicron OMI 385S Zvárací stroj MIG / MAG sa snímateľným podávačom zváracieho drôtu. Konštrukcia zváracích zdrojov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie. Český výrobok

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron OMI 410W

Omicron OMI 410W Klasický zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné vodné chladenie a štandardne osadzovaný štvorkladkový podávač drôtu umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie v ťažkom priemysle. Český výrobok.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

CEA Smartmig T25

CEA Smartmig T25 CEA Smartmig T25 Smartmig T25 je poloautomatické zváracie zariadenie s plynulým prísunom prídavného drôtu, trojfázovým napájaním, spúšťacou reguláciou a spriahnutým odsávaním, vhodné ako pre zvarovanie plynom alebo zmesou s CO2, resp. bez plynu s použitím drôtu s jadrom. Zariadenie je vhodné pre stredne veľké prevádzky, opravovne karosérií, poľnohospodárske prevádzky a údržbu. Ľahká na ovládanie, s inovovaným dizajnom ponúka vynikajúce zváracie vlastnosti aj pri použití hliníkového, resp. nerezového drôtu.K hlavným charakteristikám patrí:indukčným delením získané mimoriadne zváracie charakteristiky všetkých materiálovvýborné vlastnosti pri zváraní tenkých materiálov špeciálna pomocná kovová konštrukcia predného panelu odolná nárazomrobustná rukovät

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 305 Standard Plus

Kühtreiber KIT 305 STANDARD Plus Zváracie stroje KIT sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom s medeným primárnym aj sekundárnym vynutím, robustným celokovovým podávačom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavnou prednosťou strojov KIT sú: vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoká zaťažiteľnosť a spoľahlivosť. Zváracie stroje KIT 305 sú určené pre údržbárov, kovovýrobu, zámočníctva, karosárske dielne. Sú určeny pre všetky zváracie stroje KIT zvárajúce metódou MIG/MAG. Sú výkonné, spolahlivé a veľmi jednoduché na ovládania. Digitálny ukazateľ rýchlosti posunu drátu. Konektor diaľkového ovládania UP/DOWN. Možnosť pripojenia diaľkového ovládania v rukoveti horáku

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber 309 Processor

Kühtreiber 309 Processor Sú profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým posuvom drôtu s výkonným motorom, EURO konektorom a výkonnou elektronikou. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10-stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie variantov Processor a Synergic. V prípade strojov Synergic je to naviac automatické nastavovanie zváracích parametrov a možnosť programovania. Vybavenie Processor Rovnomerná regulácia posuvu drôtu od 0,5 do 20 m min so spätnou väzbou, jemná regulácia po 0,1 m min Digitálny ukazovateľ rýchlosti posuvu drôtu Konektor diaľkového ovládania UP DOWN. Možnosť pripojenia diaľkového ovládania v rukoväti horáku

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in aXe 320 Mobil Gas

Alfa in aXe 320 MOBIL GAS zvárací invertor so zabudovanou synergiou a 4-kládkovým posunom. Vhodný pre zváranie metódou MIG / MAG a MMA, pulzný režim MIG / MAG – plná synergie alebo manuálny režim Okamžitý prístup k šiestich prúdom Výborné zváracie vlastnosti v zlúčenej plynu i CO2 O drôtu 0,6 – 0,8 mm, resp. 1,0 – 1,2 mm z rôznych kovových materiálov a zliatin (uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.) Plynulá regulácia napätia Nastaviteľný predfuk, dofuk, dohorenie, počiatočná rýchlosť Umožňuje zváranie rúrkovým drôtom (pozor na zmenu polarity) Modul MMA ( potiahnutá elektróda) – zvára elektródy na O 4,0 mm 4kl. podávanie drôtu Elektronická tlmivka Režim ekologického chladenia Technické vlasnosti: Metóda: MIG/MAG, MMA

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in aXe 320 Smart Gas

ALFA IN aXe 320 SMART GAS Svařovací synergický invertor pro svařování metodou MIG/MAG a MMA, připraveno pro pulzní režim MIG/MAG – plná synergie nebo manuální režim Okamžitý přístup k šesti proudům Výborné svařovací vlastnosti ve směsném plynu.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Helvi Unimig 498 R.A.+ T4W

Helvi UNIMIG 498 R.A.+ T4W Trojfázová zváračka MIG/MAG s oddeliteľným podávačom a vodným chladením určená pre profesionálne zváranie do ťažkého nasadenia. UNIMIG 498 R. A. je robustná, silná priemyselná zváračka vybavené vodným chladením a oddeliteľným štvorkladkovým podávačom na kolieskach. S časovačom pre bodové a prerušované zváranie s displejmi na zobrazovanie zváracieho prúdu a napätia oblúka. Vybavený je vodným chladením horizontálnym.

Použitie: určené do ťažkého nasadenia v priemysle a veľkých prevádzkach, na výrobu mohutných oceľových konštrukcií.
Výhody: stabilné horenie elektrického oblúka, jednoduchá obsluha a údržba, vysoká spoľahlivosť a výkonnosť.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron OMI 336S

Omicron OMI 336S Zvárací stroj MIG/MAG so snímateľným podávačom zváracieho drôtu . V cene je prepojovací kábel 2m a 4-kladkový podávač drôtu (PSV30-4). Konštrukcia zváracích zdrojov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie. Výbava: Funkcia 2T-4T, predfuk, dofuk, výlet, dohorenie, body, pulzy, regulácia otáčok so spätnou väzbou, tlačidlo zavedenia drôtu a test plynov sú súčasťou podávacej jednotky PSV 30-2 alebo PSV 30-4.

Porovnávač  Heuréka.sk