Do 500 eur

TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

Najlacnejšie zváračky CO 2 Mig Mag do 500 eur

Vybrali sme pre vás tie najlacnejšie zváračky CO2 Mig Mag do 500 eur .

TOP 50

 

Güde MIG 155 / 6W

Güde-MIG-155-6W

Zváračka CO2 Güde MIG 155/6W je kompaktná zváračka náročnej triedy pre domácich majstrov. Svojimi 6 spínacími stupňami je vhodná aj na problematické zváracie práce. Plynulo nastaviteľný posuv drôtu a obsiahle príslušenstvo. Zváračka CO2 MIG 155/6 W je pojazdný zvárací agregát so 6-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu, nastavením rýchlosti podávania drôtu a chladiacim ventilátorom, určený pre MIG / MAG zváranie v ochrannej atmosfére (CO2 / argón / zmiešaný plyn) zváracími drôtmi Ø 0,8-1,0 mm (cievky do 5 kg). Viac info Recenzia – Güde MIG 155/6W .

Náš tip !  Kliknutým na Cenové ponuky sa dostanete na Heuréku.sk . Porovnáte si ceny. A v niektorých eshopoch dokonca nájdete aj dalšie recenzie. Doporučujeme aj využiť možnosť nákupu cez tlačidlo Kúpiť na Heuréke. Prečo ? Pretože vám dávajú záruky bezpečnosti a vrátenia peňazí v pripade problémov. Produkt kupujete cez spoľahlivý eshop – overený zákazníkmi. Kliknutým na toto tlačidlo zistíte cez ktorý eshop  to momentálne je možné kúpiť.

Güde MIG 192 / 6K

Güde-MIG-192-6K

Zváračka CO2 Güde MIG 192/6K je kompaktná zváračka náročnej triedy pre domácich majstrov. Svojimi 6 spínacími stupňami je vhodná aj na problematické zváracie práce. Plynulo nastaviteľný posuv drôtu a obsiahle príslušenstvo. Vybavenie: Zváračský štít, 2-hodinový redukčný ventil, incl. 2 oporné valivé kolieska vzadu – 2 ovládateľné kolieska vpredu, incl. Schuko-CEE 16 A adaptér, ochrana proti tepelnému preťažeiu a 2 m balík hadíc. Viac info Güde MIG 192 / 6K – Recenzia 

 

Náš tip. Pripravili sme pre vás zopár tipov na zaujímavé výpredaje a zľavy zo zváracej techniky

Pozrieť tipy na výpredaje a zĺavy  

 

 Solution MIG/MMA 180

Solution-MIG-MMA-180.jpg

Zváračka CO2 Solution MIG/MMA 180 je multifunkčný invertor, ktorý sa stal veľmi oblúbeným na Slovenskom trhu. Jeho veľkou výhodou sú: malé rozmery, nízka hmotnosť (ideálne na prenášanie), vysoký výkon, všestranné využitie. Je možné s ním zvárať metódou MMA (elektródou) a MIG – COčko (s plynom alebo bez plynu – trubičkovým drôtom). Na prednom panely možnosť nastaviť: metódu zvárania, Ampére, Volty, posuv drôtu. Je vybavený eurokoncovkou a kvalitným ventilátorom, ktorý zabezpečuje dobré chladenie stroja. Ani pri veľkom zaťažení sa stroj nepriehrieva. Možnosť použitia 5kg cievky.Ľudia si ho obľúbili aj preto, že nevyhadzuje ističe pri plnom zaťažení, ako lacné zváračky.

 

Proteco CO2 MIG-175

Zváračka CO2 MIG 175 je skvele spracovaný prístroj, určený pre poloautomatické oblúkové zváranie kovov v ochrannej atmosfére aktívneho (metóda MAG), alebo inertného (metóda MIG) plynu. Elektródu tvorí kontinuálne podávaný drôt z cievky. Robustná konštrukcia, avšak nízka hmotnosť, vytvára zo zváračky CO2 MIG 175 skvelého pomocníka pre zváranie doma, na chate, dielni či záhrade a to aj v ťažko prístupných miestach. Súčasťou zváračky CO2 MIG 175 sú káble s uzemňovacím kliešťami s bajonetovým uchytením a zváracie pištoľou s EURO koncovkou pre jednoduché a komfortné pripojenie. Súčasťou balenia je EURO horák 3 m.

 

 

 

 

TELWIN Bimax 4165 MIG-MAG

TELWIN-Bimax-4165-MIG-MAG

Zváračka CO2 Telwin Bimax 4165 MIG-MAG je univerzálneho použitia pre zváranie v ochrannej atmosfére, alebo bez plynu s plneným zváracím drôtom, pre zváranie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Pre zváranie vochranné atmosfére automatické zapaľovanie oblúka bez spínanie tlačidla. Pre zváranie bez plynu vnepříznivých poveternostných podmienkach splneným zváracím drôtom.

 

Telwin Bimax 152

Telwin-Bimax-152

Zváračka CO2 Telwin Bimax 152 je univerzálna zváračka pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG, alebo bez plynu s použitím plneného drôtu FLUX. Popis Madlo na prenášanie. Chladiaci ventilátor. Pre zváranie bez plynu i s plynom. Tepelná poistka. Príslušenstvo pre zváranie FLUX. Plnený zvárací drôt FLUX 0,9 mm / 0,2 kg vo výbave. Zmena polarity pre zváranie s plynom / bez plynu. Pre cievky drôtu max.5kg. Elektronika pre vyrovnávanie výkyvov sieťového napätia.

 

 

TELWIN Bimax 4195 MIG-MAG

TELWIN-Bimax-4195-MIG-MAG

Zváračka CO2 Telwin Bimax 4195 MIG-MAG je niverzálna zváračka Telwin co2, 230V, 30-160 A, max.170 A, 6 stupňov regulácie prúdu, pre zváranie v ochrannej atmosfére, alebo bez plynu s drôtom FLUX pre zváranie v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Stroj pre karosárov a dielňu. Chladiaci ventilátor, Tepelná poistka, Vrátane horáku . Príslušenstvo pre zváranie FLUX.Zvárací drôt 0,9 mm / 0,2 kg FLUX pre zváranie bez plynu. Zmena polarity pre zváranie: S plynom-Bez plynu. Pre cievky zváracieho drôtu max.5 kg.Bez red. ventilu a plynové trysky.

 

 Telwin Technomig 150

Telwin-Technomig-150

Zváračka CO2 Telwin Technomig 150 je microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 150 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok. Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG. Pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu. Ďalej je možné zvárať: oceľ,nerez, hliník, pozink.

 

 

 

Kowax Carimig IQ 160W

Kowax-Carimig-IQ-160W

Zváračka CO2 Kowax Carimig IQ 160W je ivertorový zvárací DC zdroj pre MIG / MAG / CO2 zváranie (zváranie v ochrannej atmosfére). Vďaka vynikajúcim zváracím vlastnostiam, nízkej hmotnosti, malým rozmerom, spoľahlivosti a vybavenie sú stroje KOWAX CARIMIG IQ 160W vhodné predovšetkým k hobby využitie a údržbe a montáži. Ivertorový zvárací DC zdroj pre MIG / MAG / CO2 zváranie (zváranie v ochrannej atmosfére).

 

Einhell BT-GW 190 D

Einhell-BT-GW-190

Zváračka CO2 Einhell BT-GW 190 D je zváračka s ochrannou atmosférou pre ambicióznych domácich majstrov. Je možné zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. Einhell zváračka CO2, BT-GW 190 D Blue. Zváračka 230 V / 400 V, 25 – 190 A, pre dielňu, s ktorou môžete zvárať hliník a oceľ. Zváračka Einhell je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu.

 

Gude Me 172 / 6W

Gude-Me-172-.-6 W

Zváračka CO2 Güde Mig 172/6W je kompaktná zváračka náročnej triedy pre domácich majstrov. Svojimi 6 spínacími stupňami je vhodná aj na problematické zváracie práce. Plynulo nastaviteľný posuv drôtu a obsiahle príslušenstvo. Pojazdný zvárací agregát so 6-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu (rozsah 25 – 135 A), nastavením rýchlosti podávania drôtu a chladiacim ventilátorom, určený pre MIG/MAG zváranie v ochrannej atmosfére (CO2/argón/zmiešaný plyn) zváracím drôtom priemeru 0,6 – 1,0 mm (cievky do 5 kg).

 

Einhell BT-GW 150 CO 2

Einhell-BT-GW-150-CO-2

Zváračka CO2 Einhell BT-GW 150 CO 2 JE Zváračka s ochrannou atmosférou pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. Zváračky CO 2- 230 V, 25 – 120 A, oceľ metódou MAG. napájanie: 230 V / 50 Hz -Zváracie prúd I2: 25 – 120 A -regulácia zváracieho prúdu: 6 krokov -max. veľkosť cievky: 5 kg

 

SV100-GL

SV100-GL

Zváračka CO2 SV100-GL Tuson Poloautomatická oblúková zváračka na plnený drôt FLUX. Zváracia metóda: FCAW. Vhodné pre zváranie bežnej ocele, nemožno zvárať hliník ani nerez. Hrúbka zváraného materiálu: 0,8 – 2,0 mm. Príslušenstvo zvárací kábel 2 ms horákom MIG zemniaci kábel 1,5 m so svorkou.Poloautomatická oblúková zváračka na plnený drôt FLUX. Kombinovaný zvárací stroj MIG / Flux – poloautomat. Zvárací metóda: MIG / flux (rúrkový drôt), možno použiť aj cievky 5kg.

 

Telwin Bimax 162 MIG-MAG

Telwin Bimax 162 MIG-MAG je zváračka CO2 , 230 V, 145 A pre zváranie bez plynu-Flux a zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG, vhodná pre dielne a karosárov. Made in Italy Zváračka co2 pre použitie v karosárskej dielni, malé zámočníckej dielni, pre údržbársku dielňu. V základnej výbave trubičkový zvárací drôt, zvárací horák.

 

Tuson LIBRA 160 C/MIG 200

Tuson LIBRA 160 C/MIG 200 je jednofázová zváračka TUSON LIBRA 160 C / MIG200 pracuje so zváracími metódami MIG / MAG. Pri práci využíva rozsah prúdu MIG 30 až 160 A a pri MAG 30 až 130 A. Jednofázové zváračka TUSON LIBRA 160 C / MIG200 Technické parametre: Vstupné výkonosť: 4,8 kVARozsah prúdu MIG: 30-160 ARozsah prúdu MMA: 30-130

 

Telwin Telmig 170/1 Mig-Mag

Telwin Telmig 170/1 Mig-Mag je výkonná zváračky co2 – Telwin, MIG-MAG pre dielenské prevádzky, 230 V, 160 A. Podvozok na kolieskach. Tepelná ochrana. Elektronika pre vyrovnávanie výkyvov sieťového napätia. Príslušenstvo pre zváranie v ochrannej atmosfére. Pre cievky zvárať. drôtu max. 5 kg. Vrátane horáku, redukčný ventil.

 

Solution MAG 3190R

Solution MAG 3190R je veľmi obľúbený model pre svoj výkon a cenu. Ideálny pre zváranie tenkých ale aj hrubých plechov do 7mm. Držiak cievky má kapacitu 5kg. Model je vybavený zváracím horákom pripojený k zdroju napevno, zemniacou svorkou, štítom, sadou kolies. Použitie: domáce dielne, autoservisy, klampiarske a údržbárske dielne. Výhody: stabilné horenie elektrického oblúka, jednoduchá obsluha a údržba, malé rozmery, nízka hmotnosť, vysoká spoľahlivosť. Je možné s ňou zvárať aj bez plynu – trubičkovým drôtom (ušetríte na plyne, prenájme fľaše, redukčnom ventile).

 

Kowax Carimig 160

Kowax CARIMIG 160 je prenosná DC invertorová MIG/MAG/CO2 zváračka . Pre zváranie s ochrannou atmosférou i bez ochrannej atmosféry (trubičkové drôty). Spoľahlivosť, kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vynikajúce vlastnosti pre zváranie a hlavne spoľahlivosť, to sú parametre, ktoré oceňujú zákazníci, a vďaka ktorým slúži na využitie vo voľnom čase, k montáži a údržbe. Nepostrádateľná pre každého kutila.

 

Telwin Telmig 150/1 Turbo

Telwin Telmig 150/1 TURBO je zváračka CO2 (mig-mag) pre zváranie v ochrannej atmosfére. Made in Italy. Pojazdný zvárací jednofázový stroj s ventilátorom pre zváranie pod ochrannou atmosférou (MIG-MAG). Termostatická ochrana.Pružnosť použitie sa širokej škály materiálov, ako je oceľ, nehrdzavejúca oceľ a hliník

 

Powermat Zváračka S-MAT220PRO CO2

POWERMAT Zváračka S-MAT220PRO CO2 je určená na zváranie rozličných druhov ocele (normálnej, nástrojovej, nehrdzavejúcej,…), farebných kovov a zliatin ochrannej atmosfére (CO2, argón alebo zmes). Vlastnosti: veľká rýchlosť zvárania, malé rozmery a hmotnosť, chladenie ventilátorom, horák chladený vzduchom, netvorí trosku. Invertor je možné používať aj na bezplynové zváranie pomocou práškového elektródového drôtu. Tieto zariadenia sú prispôsobené na prevádzku v jednofázovej (230V) alebo trojfázovej (400V) sieti. Umožňujú zvárať súvisle alebo bodovo. Zaisťujú plynulú reguláciu rýchlosti podávania elektródového drôtu. Sú vybavené tepelnou ochranou proti preťaženiu.

 

Proteco Fusion MIG-175

Proteco Fusion MIG-175 Zváračka CO2 MIG-175 je skvele spracovaný prístroj určený pre poloautomatické oblúkové zváranie kovov v ochrannej atmosfére aktívneho (metóda MAG), alebo inertného (metóda MIG) plynu. Elektródu tvorí kontinuálne podávaný drôt z cievky. Robustná konštrukcia, avšak nízka hmotnosť vytvárajú zo zváračky MIG-175 skvelého pomocníka pre zváranie doma, na chate, v dielni či záhrade a to i v ťažko prístupných miestach.Metóda MAG- Ochranný plyn CO2 sa používa pre zváranie nelegovaných a nízkolegovaných konštrukčných ocelí (najčastejšie použitie). Možno tiež použiť zmes plynov 82% Ar + 18% Co2 a pod. Pre vysoko legovanú oceľ a nerez sa používa zmes plynov 97% Ar + 3% Co2. Metóda MIG- Pre zváranie ľahkých kovov a zliatin medi sa používa čistý Ar alebo zmes 70% Ar + 30% He

 

Powermat S-MAT 150 A Co2

Zváračka CO2 Powermat S-MAT 150 Poloautomatický S-MAT 150 je určený pre zváranie nelegovaných, nízko a vysoko legovaných základných materiálov, hliníka a medených materiálov v zmesi plynu CO2 alebo GMAW (skôr známy ako MIG / MAG). Migomaty možno použiť aj pre zváranie bez ochrannej atmosféry pomocou.

 

Telwin Bimax 140 Turbo CO2 50821076

TELWIN BIMAX 140 Turbo CO2 50821076 . Svářečka CO2 Bimax 140 Turbo MIG-MAG CO2 mig-mag Telwin je svářečka univerzálního použití-pro sváření v ochranné atmosféře nebo bez plynu s trubičkovým svařovacím drátem, pro svařování v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Je určeno pro sváření bez plynu i pro sváření s ochranným plynem

 

Einhell BT-GW 150

Einhell BT-GW 150 Einhell Zváračka s ochrannou atmosférou BT-GW 150 1574970. So zváračkou v ochrannej atmosfére pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu.

 

Tuson SV120-F

TUSON SV120-F je zvárací stroj na plnený drôt SV120-F; Vhodné pre hobby použitie, zváranie bežnej ocele o sile cca do 2,5 mm. Hliník ani nerez zvárať nedá. Technické údaje: Pripojenie: 230 V – 50 Hz; Istenie: 16 A; Radiaca stupne: 2 – 45 / 90A (dvojstupňová regulácia napätia); Pracovný cyklus: 90 A – 10%, 45 A – 60% …Vhodné pre hobby použitie, zváranie bežnej ocele o sile cca do 2,5 mm. Mig

 

Cemont Maxistar 180 MEC

Cemont MAXISTAR 180 MEC je zvárací poloautomat rady MAXISTAR 180 MEC je jednofázový odbočkový zvárací zdroj, určený pre zváranie metodou MIG/MAG. Pripojenie horáka je prostredníctvom eurokoncovky, čo umožňuje pripojiť zvárací horák podľa potreby. Umožňuje zvárať drôtmi s priemerom 0,6 – 0,8 mm. Prostredníctvom prepínača je možné zvoliť zvárací režim: plynulé zváranie alebo bodovanie, ktoré je časovo nastaviteľné. Zvárací zdroj je na kolieskách aby sa s ním mohlo ľahko a podľa potreby manipulovať.

 

Powermat Zváračka CO2 S-MAT220

POWERMAT Zváračka CO2 S-MAT220 je určená na zváranie rozličných druhov ocele (normálnej, nástrojovej, nehrdzavejúcej,…), farebných kovov a zliatin ochrannej atmosfére (CO2, argón alebo zmes). Vlastnosti: veľká rýchlosť zvárania, malé rozmery a hmotnosť, chladenie ventilátorom, horák chladený vzduchom, netvorí trosku. Invertor je možné používať aj na bezplynové zváranie pomocou práškového elektródového drôtu. Tieto zariadenia sú prispôsobené na prevádzku v jednofázovej (230V) alebo trojfázovej (400V) sieti. Umožňujú zvárať súvisle alebo bodovo. Zaisťujú plynulú reguláciu rýchlosti podávania elektródového drôtu. Sú vybavené tepelnou ochranou proti preťaženiu.

 

Homer MG-150

HOMER MG-150. Zvárací stroj pre zváranie metódou MIG/MAG .
✓ 4 stupne regulácie napätia
✓ možnosť voliť polaritu horáku – zváranie samo ochranným drôtom
✓ výborne zvára i pod ochranou CO2
✓ vhodný pre karosárske práce a údržbárske práce
✓ hliníkové vinutie transformátoru

 

Proteco MIG/MMA 180

PROTECO MIG/MMA 180 Zváračka PROTECO MIG-MMA 180 je zvárací invertorový stroj, určený pre oblúkové zváranie kovov obalenou elektródou (metóda MMA) alebo pre poloautomatické oblúkové zváranie kovov v ochrannej atmosfére aktívneho (metóda MAG), alebo inertného (metóda MIG) plynu Elektródu tvorí kontinuálne podávaný drôt z cievky Stroj je určený pre použitie oceľového drôtu Metóda MMA – ručné zváranie obalenou elektródou – sa používa pre zváranie nelegovaných a nízkolegovaných konštrukčných ocelí (najčastejšie použitie) Metóda MAG – ochranný plyn CO2 – sa používa pre zváranie nelegovaných a nízkolegovaných konštrukčných ocelí (najčastejšie použitie), možno však tiež použiť zmes plynov 82% Ar + 18% CO2 a pod.

 

GEKO Invertorová a co2 MIG 220A/230V – G80095

GEKO Invertorová a co2 MIG 220A/230V – G80095 Technické parametre: Zvárací prúd: 40-220A Napätie naprázdno: 16-25V Pracovný cyklus: 60% 220A Pracovný cyklus: 100%: 170A Napätie: 230V / 50Hz Obsah balenia: Zvárací horák s… Uložiť na porovnanie.

 

Berlan CO2 MIG/MAG BMIG140 – 11246

BERLAN CO2 MIG/MAG BMIG140 – 11246 Zváranie tenkých automobilových plechov, Výkonná zváračka pracujúca s ochrannou atmosférou. Zvárať môžete ušľachtilé kovy metódou MIG (Metall-Inert-Gas – kov-inertný plyn) a oceľ metódou MAG (Metall-Aktiv-Gas – kov-aktívny plyn). Jedná sa o pojazdnú zváračku s ochrannou atmosférou pre zváranie MIG / MAG Malé so zmesou argónu a CO2 s nastavením zváracieho prúdu v 2 stupňoch a s plynulo nastaviteľným posuvom drôtu. Zabudovaný tepelný spínač chráni prístroj pred prehriatím. Robustná skriňa z oceľového plechu a práškovým lakom. Nútené chladenie s ventilátorom. Regulácia zváracieho prúdu. Presný posuv drôtu. Kompletná sada káblov so sieťovou zástrčkou. Obsah dodávky: kompaktný horák. flexibilná sada hadíc. ukostrovací kábel a robustná ukostrovacia svorka. sieťový kábel. zváracie tienidlo.

 

Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT (SHK447)

Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT (SHK447) Malý zvárací invertor Sharks 250-Y10 TIG / MMA IGBT je unikátnym zariadením pre mobilné použitie pri napájanie 230V. Využitie nájde pri údržbárskych činnostiach, automobilovú alebo autokarosársku prácu, v domácej dielni či ľahkej kovovýrobe. Nespornou výhodou je možnosť zvárať metódami MIG alebo MMA pri jednofázovom napätí. Tento výkonný invertor disponuje výbornými vlastnosťami pre uvedené druhy zvárania, je vybavený funkciou kompenzácie napájacieho napätia. Uplatnenie nájde pri zváraní ocele, nerezu a hliníka metódou MIG. Vyznačuje sa jednoduchým nastavovaním parametrov, hodnoty prúdu a napätia máte pod kontrolou vďaka vstavanému displeju. V základnom balení nájdete zváracie káble pre oba druhy zvárania, zváracie masku a kladivko / kefa pre začisťovanie.

 

Alfa in Homer MG -150

ALFA IN HOMER MG -150 . Zváranie aj bez plynu. Zvárací stroj HOMER MG-150 je vyvinutý pre zváranie metódou MIG/MAG so 4 stupňami regulácie napätia, s možnosťou voliteľnosti polarity horáku. HOMER tools je súkromná značka ALFA IN a.s., ktorá si vytýčila za cieľ ponúknuť našej odbornej obchodnej sieti produkty schopné cenovo konkurovať DYS marketom a obchodným reťazcom a zároveň garantovať vyššiu kvalitu. Prvým predstaviteľom HOMER tools je HOMER MG-150. Vlastnosti: 4 stupne regulácie napätia možnosť voliť polaritu horáku – zváranie samoochranným drôtom výborne zvára i pod ochranou CO2 vhodný pre karosárske práce a údržbárske práce hliníkové vinutie transformátoru

 

Powermat MIG/MAG/MMA PM-IMG-230G

POWERMAT MIG/MAG/MMA PM-IMG-230G Zváračka invertorová poloautomat Powermat PM-IMG-230G Poloautomatická zváračka Powermat PM-IMG-230G. Hlavné prednosti strojov Powermat sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť. Zváračka umožňuje zvárať v ochrannej atmosfére (MIG / MAG) alebo obaľovanou elektródou MMA. Plne vybavená horákom, káble, štítom, koncovkami. Spínač WIRE pre rýchly výsuv drôtu bez plynu. Dva LCD panely s jasne čitateľnými hodnotami. Technológia MOSFET pre účinnejšie zváranie. Stroj je určený najmä pre montážne firmy, ktoré využijú napájacie napätie 230V, autoklampiarov a zámočnícke práce. Konektor EURO pre rýchlu výmenu. Vysoká účinnosť zváračky dovoľuje zvárať pri zaťažení 60% na 230A. Tepelná ochrana zváračky pri preťažení.

 

Geko CO2 MIG/MAG 200 SUPER 230/400V – G80091

GEKO CO2 MIG/MAG 200 SUPER 230/400V – G80091 Zváračka MIG200HR má poloautomatické zváranie určené na zváranie nízkouhlíkovej ocele, nízkolegovanej (MAG), legovaných (MIG). Táto zváračka MIG 200HR je pre štandardné napájanie siete 230V a 400V. Použitia technologických liniek a montážnych prác pre obe automatické a poloautomatické zváranie. Výhody poloautomatického zvárania je dobrá kvalita zvaru s vysokým výkonom, možnosť zvárania dielov so širokou škálou hrúbok, možnosť zváranie vo všetkých polohách Technické parametre: Napájacie napätie 230 V-400 V Zvárací prúd 40-200 A Hmotnosť 34,7 kg Zváracie napätie – 16,2-22 V bezpečnostná trieda H Štandardné vybavenie: Zváracia maska Zemniaci kábel Kábel so zváracou hlavicou Redukcia z 230 V na 400 V

 

Telwin Telmig 150/1 MIG-MAG

Telwin Telmig 150/1 MIG-MAG Tieto zváracie prístroje sú ďalej vhodné pre zváranie MIG nerezových ocelí plynom Argón + 1-2% kyslíka a hliníka plynom Argón, s použitím elektródy sa zložením vhodným pre zváraný diel (len pri modeloch znázornených na obr. B1). Ďalej umožňujú použitie dutých drôtov vhodných na použitie bez ochranného plynu, a to prispôsobením polarity zváracie pištole pokynom výrobcu drôtu (Model na obr. B2 používa výhradne dutý drôt).

 

Einhell GW 170

Einhell GW 170 je zváračka s ochrannou atmosférou 1574980 So zváračkou v ochrannej atmosfére pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a termo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. popis: chladenie ventilátorom Termospínačom s kontrolkou Komplet s flexibilným balíkom hadíc Plynulo regulvatelný posuv drôtu Plynom chladené horáky Regulátor tlaku, 4 kolesá Zváračský štít súčasťou dodávky Technické údaje: Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz Zvárací prúd I2: 25 – 135 A (max. 170 A) Regulácia zváracieho prúdu: 6 krokov Max. veľkosť cievky: 5 kg Priemer zváracieho drôtu: 0,6 – 0,8 mm Posuv drôtu: plynulý Napätie naprázdno U0: 48 V Váha: 37 kg Rozmery balenia: 715 x 335 x 465 mm

 

Einhell BT-GW 170

Einhell BT-GW 170 Zváračkou s ochrannou atmosférou pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. Technické dáta: Napätie: 230 V ~ 50 Hz Poistka: 16 A Zvárací prúd I2: 25 – 135 A (max. 170 A) Regulácia zváracieho prúdu: 6 krokov Max. veľkosť cievky: 5 kg

 

Powermat MMA PM-IMG-220G –

POWERMAT MMA PM-IMG-220G – Zváračka MIG / MAT PM-IMG-220G prostredníctvom svojho prevedenie môžu byť použité v domácich dielňach a domácnostiach, rovnako ako aj na profesionálne účely. Zariadenie s širokým spektrom použitia, ktorý je určený na prúdové striedače zváracieho drôtu taveniny umožňuje inertný plyn (MIG / MAG) a prebal zváracie elektródou (MMA). Zariadenie je vyrábané v technike MOSFET, túto technológiu, zabezpečuje optimálny výkon. Vďaka zariadenie MOSFET je ľahká a kompaktná. Zvárací prúd má hodnotu medzi 40-220A. Vysoká účinnosť umožňuje zváranie zváracím prúdom 220A na pracovný cyklus 60%. Tepelný spínač vypne zariadenie v prípade prekročenia pracovného cyklu pre zvárací prúd, čím sa zabráni prehriatiu zváračky. Aktuálne parametre prístroja počas zvárania, sú zobrazené na dvoch displejoch

 

Telwin Maxima 160 Synergic 230

Telwin Maxima 160 Synergic 230 Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Maxima 160 Synergic Telwin je určený pre zváranie bez plynu aj s plynom. Jedná sa o stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Vyznačuje sa úplne jednoduchým ovládaním vďaka synergickému nastavenie zváračky. Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu. Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.

Továrenská konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG. Pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu.
Ďalej je možné zvárať: oceľ, nerez, hliník, pozink

 

Migomat PM-MG-220SM 230V

Migomat PM-MG-220SM 230V Poloautomatický PM-MG-220SM 230V je určený pre zváranie nelegovaných, nízko a vysoko legovaných základných materiálov, hliníka a medených materiálov v zmesi plynu CO2 alebo GMAW (predtým známy ako MIG / MAG). Migomaty sú pripravené pre prácu s napájaním 230V. Umožňuje zváranie kontinuálnym spôsobom. Umožňuje plynulé nastavenie rýchlosti podávania drôtu. Vynikajúca kvalita spojenia (jednoliate, hladké a tvrdé štruktúry zvaru). Vysoký výkon pri zváraní s použitím vhodných doplnkov. Prístroj je vybavený ventilátorom a tepelnou poistkou, ktoré chráni zariadenie proti preťaženiu. Technické parametre: Napájanie: 230 V / 50 Hz Zvárací prúd: 40-220 A Napätie naprázdno: 16-23 V Poistka: 16 A Priemer drôtu: 0,6 – 0,8 mm Regulácia prúdu Zaťažovateľ: 100% – 60A, 60%

 

Proteco Fusion MIG-MMA-180

Proteco Fusion MIG-MMA-180 Svářečka PROTECO MIG-MMA 180 je svařovací invertorový stroj, určený pro obloukové svařování kovů obalenou elektrodou (metoda MMA) nebo pro poloautomatické obloukové svařovaní kovů v ochranné atmosféře aktivního (metoda MAG), nebo inertního (metoda MIG) plynu. Elektrodu tvoří kontinuálně podávaný drát z cívky. Stroj je určen pro použití ocelového drátu.

Metoda MMA – ruční svařování obalenou elektrodou – se používá pro svařování nelegovaných a nizkolegovaných konstrukčních ocelí (nejčastější použití).

Metoda MAG – ochranný plyn CO2 – se používá pro svařování nelegovaných a nizkolegovaných konstrukčních ocelí (nejčastější použití), lze však rovněž použít směs plynů 82% Ar + 18% CO2 apod. Pro vysoce legované oceli a nerez se používá směs 97% Ar + 3% O apod.

Metoda MIG – pro svařování lehkých kovů a slitin mědi se používá čistý Ar, případně 70% Ar + 30 He. Je možné také použít plněnou drátovou elektrodu (trubičkový drát), potom není potřeba použít ochranný plyn. Při použití plněné drátové elektrody je nutné změnit polaritu. Takto lze svařovat tenké plechy a různé typy spojů – koutové, tupé, děrové, jedno i oboustranné.

 

Powermat Zváračka invertorová + CO MMA PM-IMG-220G

POWERMAT Zváračka invertorová + CO MMA PM-IMG-220G Ľahká a pohodlná multifunkčná zváračka Powermat PM-IMG-220G. Zváračka umožňuje zvárať v ochrannej atmosfére (MIG / MAG) alebo obaľovanou elektródou MMA. Plne vybavená horákom, káble, štítom, koncovkami. Spínač WIRE pre rýchly výsuv drôtu bez plynu. Dva LCD panely s jasne čitateľnými hodnotami. Technológia MOSFET pre účinnejšie zváranie.Stroj je určený najmä pre montážne firmy, ktoré využijú napájacie napätie 230V, autoklampiarov a zámočnícke práce. Konektor EURO pre rýchlu výmenu. Vlastnosti: Vysoká kvalita značky Powermat Zvárací prúd 40 až 220 A Zváranie drôtom do 1mm Zváranie elektród do 4mm Malé rozmery Plynulá regulácia Veľká výbava 2x panel LCD Technické parametre: Model: PM-IMG-220G Napätie: 230V / 50Hz Napätie pri chode naprázdno: 60V Max. sieťový výkon:

 

Telwin Maxima 190 Synergic 230 V

Telwin Maxima 190 Synergic 230 V Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Maxima 190 Synergic Telwin je určený pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Vyznačuje sa úplne jednoduchým ovládaním vďaka synergickému nastavenie zváračky. Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu. Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.

Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX

Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG – je určené pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu. Ďalej je možné zvárať: oceľ, nerez, hliník, pozink

 

Telwin Technomig 180 Dual Synergic

Telwin Technomig 180 Dual Synergic TECHNOMIG je mikroprocesorom riadený zvárací prístroj, pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG + zváranie trubičkovým drôtom FLUX + spájkovanie na tvrdo BRAZING. Zariadenie je vhodné na zváranie materiálov ako oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník a na zváranie pozinkovaných ocelí. Rýchle, SYNERGIC, nastavenie zváracích parametrov: stačí nastaviť hrúbku zváraného materiálu a zvárať. Zariadenie zabezpečuje kvalitný zvárací výkon za všetkých pracovných podmienok s rôznymi materiálmi alebo plynmi a to v interiéri aj exteriéri

Vlastnosti: možná zmena polarity, pre zváranie MIG-MAG/FLUX/BRAZING, synergické nastavovanie, jemné nastavenie dĺžky oblúka, termostatická ochrana, ochrana proti podpätiu a nadprúdu (+ / – 15%)

 

Tuson Libra 140

TUSON Libra 140 Jednofázová zváračka LIBRA 140, zváracie metóda: MIG / MAG. Možnosť zvárať rúrkovým drôtom. Zváračka zaisťuje dokonalý kvalitný výkon, dobrú spoľahlivosť, veľkú rýchlosť zváracieho prúdu, stabilný zvárací proces, nízku mieru rozstrekovanie a dobrý tvar zvaru. Naviac umožňuje veľmi jednoduché zváranie

 

Kowax Carimig 160 SET

KOWAX CARIMIG 160 SET Invertorový zvárací stroj pre MIG / MAG / CO2 zváranie (zváranie v ochrannej atmosfére). Vďaka vynikajúcim zváracím vlastnostiam, nízkej hmotnosti, malým rozmerom, spoľahlivosti a vybavenie sú stroje KOWAX CARIMIG vhodné predovšetkým na využitie údržbe a montáži.

 

Telwin Telmig 170/1 Turbo

Telwin TELMIG 170/1 TURBO Zvárací transformátor 5,2 kW . Pojazdný zvárací jednofázový stroj s ventilátorom pre zváranie pod ochrannou atmosférou (MIG-MAG) . Termostatická ochrana Pružnosť použitie sa širokej škály materiálov, ako je oceľ, nehrdzavejúca oceľ a hliník Súčasť balenia: Horák Zemniace kliešte

 

MIG MAG SV190-R Tuson

MIG MAG SV190-R Tuson S TUSON SV190-R zváračkou pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. Možnosť použitia aj na trubičkový / Flux drôt.

 

Güde MIG 155/6 W – GU20072

Güde MIG 155/6 W – GU20072 Pojazdný zvárací agregát so 6-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu, nastavením rýchlosti podávania drôtu a chladiacim ventilátorom, určený pre MIG / MAG zváranie v ochrannej atmosfére (CO2 / argón / zmiešaný plyn) zváracími drôtmi priem. 0,8-1,0 mm (cievky do 5 kg). Korpus z oceľového plechu (povrchová úprava práškovaním), ochrana proti tepelnému preťaženiu s indikáciou, transportné madlo, predné oporné nôžky, pojazdové kolesá (2). Vybavenie: 2m zváracej hadice s horákom, zemniaci kábel s ukostrovacou svorkou, redukčný ventil s manometrom, ochranný zváračský štít so sklom DIN 11.