O stránke

O stránke

Zváračka CO 2 .sk je nezávislý portál ktorého cieľom je uľahčiť vám výber produktov a pomôcť vám s ich výberom. Na tomto portáli nájdete množstvo informácií , rady , tipy , ale aj recenzie produktov , ako aj odkazy na produkty na porovnávač Heuréka.sk.  Aby sme vám uľahčili výber , vytvorili sme pre vás rebríčky tých najlepších produktov podľa hodnotenia a recenzií zákazníkov z rôzných eshopov. Kedže nie sme žiadny predajcovia , tak sa snažíme , aby boli recenzie , ako aj rebríčky nezávislé a objektívne.

Odkiaľ čerpáme informácie ? Samozrejme z internetu , z recenzných slovenských , ale ja zahraničných portálov , ehopov , rôznych webov , diskusných fór, ale aj hodnotení či recenzií zákazníkov a pod. Zhromažďovaním množstva dát strávime desiatky hodín. Keď už máme dostatok informácií napíšeme článok , alebo porovnáme a vyberieme tie najlepšie produtky na slovenskom trhu. Pevne veríme, že vám naše rady a informácie pomôžu.

Názor redakcie

My ako portál sa snažíme prinášať čo najviac informácií z dôveruhodných zdrojov . Tieto informácie musíme aj nejako zhodnotiť a usporiadať . Takýto konečný výsledok môže byť aj vyjadrenie nášho subjektívneho názoru.

Na záver ešte dôležité upozornenie. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za kvalitu zakúpených výrobkov.

Kontakt