ZVÁRAČKA NA HLINÍK

Blog Zváračky na hliník

Aká je najvhodnejšia zváračka na hliník ? Aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky na zváranie hliníka ,  tak si zaobstarajte niektorú zváračku s metódami zvárania ako napr. MMA alebo MIG/MAG alebo TIG A , TIG zváračky AC/DC. – striedavým prúdom.

Pokiaľ chcete ušetriť a nechcete kupovať drahšiu zváračku s metódou ACDC TIG , tak to zvládnete aj MIG/MAG . Len budete musieť vymeniť kladky , bovden a použiť na zváranie ochranný plyn argón, nie CO2 a samozrejme hlinikový drôt.

Zváračka na hliník  Telwin
Zváračka na hliník

Pripravili sme pre vás zopár zváračiek na hliník  nižšie na stránke , ale aj tak , určite viac , toho nájdete na stránkach . Stačí kliknúť na textové odkazy. 

Top rebríček

Solution MIG/MMA 180

Solution-MIG-MMA-180.jpg

Zváračka CO2 Solution MIG/MMA 180 je multifunkčný invertor, ktorý sa stal veľmi oblúbeným na Slovenskom trhu. Jeho veľkou výhodou sú: malé rozmery, nízka hmotnosť (ideálne na prenášanie), vysoký výkon, všestranné využitie. Je možné s ním zvárať metódou MMA (elektródou) a MIG – COčko (s plynom alebo bez plynu – trubičkovým drôtom). Na prednom panely možnosť nastaviť: metódu zvárania, Ampére, Volty, posuv drôtu. Je vybavený eurokoncovkou a kvalitným ventilátorom, ktorý zabezpečuje dobré chladenie stroja. Ani pri veľkom zaťažení sa stroj nepriehrieva. Možnosť použitia 5kg cievky.Ľudia si ho obľúbili aj preto, že nevyhadzuje ističe pri plnom zaťažení, ako lacné zváračky.

Telwin Technomig 150

Telwin-Technomig-150

Zváračka CO2 Telwin Technomig 150 je microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 150 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok. Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG. Pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu. Ďalej je možné zvárať: oceľ,nerez, hliník, pozink.

Kowax GeniMig 250LCD

Kowax-GeniMig-250LCD

Zváračka CO2 Kowax GeniMig 250LCD je univerzálna zváračka s výkonom do 250A. Môžete zvárať metódou MMA elektróda, Mig metóda Co2. a metódou TIG. Je invertorový zvárací DC zdroj novej generácie pre MIG / TIG / MMA zváranie (CO2 / Wolfram / Obalená elektróda). Vďaka vynikajúcim zváracím vlastnostiam, nízkej hmotnosti, extrémne kompaktným rozmerom, spoľahlivosti vybaveniu sú stroje KOWAX® GeniMig® vhodné k profesionálnemu využitiu vo výrobe, montáži, kde uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov.

Telwin Technomig 180

Telwin-Technomig-180

Zváračka CO2 Telwin Technomig 180 je microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 180 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu) Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.

Caddy MIG C 200i

Caddy-MIG-C-200

Zváračka CO2 Caddy MIG C 200i je prenosný zdroj ktorý je určený na zváranie metódou MIG/MAG nelegovaných materiálov, hliníka, legovaných ocelí a MIG-ové spájkovanie. Jednoduché ovládanie a vysoký výkon poskytujú vynikajúcu kvalitu zvárania počas dlhej doby bez únavy. Je vynikajúci spoločník v krytých priestoroch alebo pri zváraní vonku. Použité moderné materiály znižujú hmotnosť stroja na minimum a zároveň zabezpečujú odolnosť a pevnosť krytu. Ramenný popruh a malá hmotnosť 11.5 kg uľahčujú prenos stroja na pracovisko. Vybavený ovládacím panelem QSet™, ktorý vždy nastaví najoptimálnejšie parametre zváracieho oblúka. QSet™ zabezepečuje jednoduchú obsluhu a konštantné parametre počas zvárania.

Telwin Technomig 210 Dual

Telwin-Technomig-210-Dual

Zváračka CO2 Telwin Technomig 210 Dual je microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 210 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky. Zváračka má úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok. Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG.

Lincoln Electric Speedtec 200C

LINCOLN ELECTRIC Speedtec 200C. Jednofázový invertorový zvárací zdroj určený pre zváranie metódami MIG / MAG, MMA a TIG s dotykovým štartom. Speedtec 200C je prenosný, vysoko výkonný, profesionálny, jednofázový invertorový zdroj určený pre zváranie metódami MIG / MAG, MMA A TIG s dotykovým štartom (TIG LA). Je vhodný pre profesionálne nasadenie vo všetkých oblastiach zvárania. Prednosťou zdroja je extrémna robustnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou. Zdroj poskytuje vynikajúce výsledky pri zváraní ocele, nerezovej ocele aj hliníka. Zdroj je vybavený veľkými kladkami (priemer 37 mm) a funkciou PFC.

Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT (SHK447)

Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT (SHK447) Malý zvárací invertor Sharks 250-Y10 TIG / MMA IGBT je unikátnym zariadením pre mobilné použitie pri napájanie 230V. Využitie nájde pri údržbárskych činnostiach, automobilovú alebo autokarosársku prácu, v domácej dielni či ľahkej kovovýrobe. Nespornou výhodou je možnosť zvárať metódami MIG alebo MMA pri jednofázovom napätí. Tento výkonný invertor disponuje výbornými vlastnosťami pre uvedené druhy zvárania, je vybavený funkciou kompenzácie napájacieho napätia. Uplatnenie nájde pri zváraní ocele, nerezu a hliníka metódou MIG. Vyznačuje sa jednoduchým nastavovaním parametrov, hodnoty prúdu a napätia máte pod kontrolou vďaka vstavanému displeju. V základnom balení nájdete zváracie káble pre oba druhy zvárania, zváracie masku a kladivko / kefa pre začisťovanie.

Einhell GW 170

Einhell GW 170 je zváračka s ochrannou atmosférou 1574980 So zváračkou v ochrannej atmosfére pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a termo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. popis: chladenie ventilátorom Termospínačom s kontrolkou Komplet s flexibilným balíkom hadíc Plynulo regulvatelný posuv drôtu Plynom chladené horáky Regulátor tlaku, 4 kolesá Zváračský štít súčasťou dodávky Technické údaje: Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz Zvárací prúd I2: 25 – 135 A (max. 170 A) Regulácia zváracieho prúdu: 6 krokov Max. veľkosť cievky: 5 kg Priemer zváracieho drôtu: 0,6 – 0,8 mm Posuv drôtu: plynulý Napätie naprázdno U0: 48 V Váha: 37 kg Rozmery balenia: 715 x 335 x 465 mm

Einhell BT-GW 170

Einhell BT-GW 170 Zváračkou s ochrannou atmosférou pre ambicióznych kutilov môžete zvárať hliník metódou MIG a oceľ metódou MAG. Je vybavená ventilátorom pre chladenie a thermo spínačom, ktorý ju chráni proti preťaženiu. Technické dáta: Napätie: 230 V ~ 50 Hz Poistka: 16 A Zvárací prúd I2: 25 – 135 A (max. 170 A) Regulácia zváracieho prúdu: 6 krokov Max. veľkosť cievky: 5 kg

Telwin MIG-MAG Technomig 225 Pulse

Telwin MIG-MAG TECHNOMIG 225 PULSE je zvárací invertor pre zváranie TIG DC / LIFT. Zváranie MIG-MAG, MMA, Flux (bez plynu rúrkovým drôtom). možnosť použitia FLUX drôtu (rúrkový drôt) pre zváranie MIG-MAG bez plynu. Pre cievky drôtu max. 5 kg (bez adaptéra). Možnosť diaľkového ovládania. Režim s voľbou 2/4 takt. Možnosť SYNERGY režimu -nastavenie súbehu niekoľkých funkcií samostatne nastaviteľných. Bodovacia funkcie. Pulzný režim. ARC Force, Anti Stick, Hot Start v režime MMA.

Telwin Inverpulse 425 R.A. MIG-TIG-MMA

Telwin Inverpulse 425 R.A. MIG-TIG-MMA je invertorová microprocesorem riadená zváračka s vodným chladičom. Zváračka DC pre zváracie postupy MIG-MAG / DC s možnosťou pulzného prevádzky a prevádzky PoP. Zváračka pre zváranie plným aj rúrkovým drôtom, na spájkovanie, zváranie metódou TIG / DC LIFT a MMA zváranie.

Telwin Inverpulse 320 MIG-TIG-MM A

Telwin Inverpulse 320 MIG-TIG-MM A je zváračka pre zváranie plným aj rúrkovým drôtom, pre spájkovanie zváranie metódou TIG / DC LIFT a MMA zvára: oceľ, nerezovú oceľ, pevnostná oceľ, hliník a jeho zliatiny galvanizované plechy synergické režimy, 4-kladkový integrovaný podávač drôtu, možnosť diaľkového nastavenia zváracích režimov a možnosť napojenia na počítač zváračka vhodná do priemyselných prevádzok DC režim, Impulzné režim, POP režim 50 nastaviteľných zváracích programov z toho 10 osobných indikácie posledných 10 použitých programov funkcie Post Gas, Bi-Level, Slope Down, Burn Back Time, 2 / 4 Takt možnosť použitie horáka Spool Gun ochrany: proti podpätiu, prepätiu, strata fáza, tepelná ochrana výbava: horák MIG-MAG 3 m 400A, 2-manometrový red. ventil, zemný kábel 3 m možnosť dovybavenia prídavným chladením výkonová využiteľnosť – zaťažovateľ merané pri teplote okolia 40 ° C odporúčané prednastavené programy pre zváranie rôznych materiálov

Esab Rebel EMP 215ic

Esab REBEL EMP 215ic ponúka skutočnú multifunkčnú výkonnosť určenú na prvotriedne zváranie metódou MIG, rúrkovým drôtom, metódou MMA (vrátane používa nianáročnýchelektród) alebo používaním funkcie zapaľovania oblúka Lift TIG.Exkluzívna funkcia sMIG(smart MIG) neustále sleduje zváraciu techniku zvárača a podľa toho sa učí a prispôsobuje, aby zabezpečovala stabilnýoblúk a dosahovanie opakovateľných zvarov najvyššej kvality. To zvyšuje produktivitu u skúsených zváračov a znižuje čas odbornej prípravy u začiatočníkov.
Zváracie stroje radu Rebel™ ponúkajú flexibilnosť napájania 120 V alebo 230 V a niektoré z najinovatívnejších dostupných technológií zvárania. Rebel sa vyznačuje prelomovou konštrukciou inšpirovanou profesionálnymi zváračmi a je to kompletné riešenie, ktorým možno zvárať čokoľvek –mäkkú oceľ, hliník, nehrdzavejúcu oceľ –a kdekoľvek.

 

Telwin Digital MIG 220

Telwin Digital MIG 220 je Zváračka v ochrannej atmosfére pre zváranie ocele, hliníka atď Zváračky v ochrannej atmosfére s digitálnym ovládaním sú jednoduché na obsluhu a ovládanie. Vlastnosti horák s eurokoncovkou 3 m redukčný ventil s 2 manometrami zemný kábel cievka drôtu 0,8 mm / 0,2 kg podvozok na kolieskach funkcie bodovania 2T/4T cievka drôtu max 15 kg možnosť použiť horák Spool Gun automatické rozpoznanie typu horáka prednastavené programy pre rôzne druhy zváraných materiálov automaticky aj ručne nastaviteľný posuv drôtu zvára oceľ, hliník, pozinkovaný plech, nerez oceľ výkonová využiteľnosť (merané pri 40 ° C) – zaťažovateľ -200 A pri 30% 140 A pri 60%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: