Od 500 do 1000 eur

TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

Obsah stránky

Najlepšie zváračky CO 2 Mig Mag od 500 do 1000 eur

Vybrali sme pre vás tie najlepšie zváračky CO2 od 500 do 1000 eur 

TOP 70

Najlepšie zváračky CO2 Mig Mag  

Kühtreiber KIT 2200 Standart

Kühtreiber KIT 2200 Standard

Zváračka CO2 Kühtreiber KIT 2200 Standard je momentálne u zákazníkoch najobľubenejšou zváračkou . Dokonca v roku 2014 sa stala najpredávanejšou zváračkou v Českej republike vo svoje triede. Určite aj pre jej vlastnosti. Má výkonný motor aj tranfokátor . Medzi hlavné prednosti tejto zváračky, patrí okrem vynikajúcich zváracich vlastností aj vysoký výkon , vysoká záťaž a jej spoľahlivosť. Zákazníci si na tejto zváračke oceňujú vykonnostné parametre , kompaktné rozmery , starostlivé spracovanie komponentov , záťažový prúd , dobrý iso horák aj výkon. Je jednoduchá na ovládanie aj nastavenie. Má vysoko stabilný štvor kladkový posun za cenu dvoch kladkového a tri fázy. Zvarí od slabého plechu, až po silné materiály materiály.  Ak by sme to zhrnuli , táto zváračka má veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Za tú cenu , je to dobrá voľba. Už len dodajme , že je určená pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne. Tento pristroj je skvelou vizitkou českej značky Kühtreiber. Viac info Recenzia – Kühtreiber KIT 2200 Standard .

Naše rady . Pri hľadaní najlepšej cenovej ponuky pre vás , doporučujeme využiť porovnávač cien ( Heuréku. sk ) .   Prečo ?  Pretože môžete tak , vyberať s veľkého množstva cenových ponúk  eshopov !!!   

Recenzie od zákazníkov okrem Heuréky nájdete aj v niektorých eshopoch .  Treba len hľadať .

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Kühtreiber KITin 2040 MIG Euro set

Kühtreiber-KITin-2040-MIG-Euro-set

Zváračka CO2 Kühtreiber KITin 2040 MIG Euro set je stroj , ktorý bol skonštruovaný za využitia najmodernejších technológií. Je špičkou vo svojej triede. Jeho menšie rozmery a malá hmotnosť ho predurčujú na to , aby bol nielen dobre ovládateľný , ale aj aby sa dobre prenášal . Pomocou madla tento stroj prenesiete kdekoľvek. To, že je ešte menších rozmerov , ešte neznamená , že je málo výkonný. Práve naopak. Je veľmi účinný . výkonný , má skvelé vlastnosti ,skrátka dobrý stroj určený nielen pre amatérov , ale aj pre profesionálov. Je vhodný pre prevádzku na elektrocentrále napr. na staveniskách a pod.

Zváracie parametre sa dajú na ňom jednoducho nastaviť. Je vhodný na zváranie pre plnenú elektródu . Vďaka použitému invertovému zdroju je schopný dať výsoký výkon v celom rozsahu zvráracieho prúdu. To je fakt , super , pretože to je veľmi doležitá vlastnosť dobrej zváračky , pretože preto to rozhoduje , či zváračka bude zvárať – variť naozaj kvalitne , alebo len lepiť na povrchu. Tento zvárací set je vhodný nielen pe domáce dielne , ale aj pre výrobu , stavbu , kovovýrobu , montáže , údržbu a pod. A čo si chvália zákazníci ? Hlavne jednoduché a prehľadné ovládanie , nízku hmotnosť , že je to dobrý český výrobok a že má dobrý pomer cena – výkon.  Viac info  Recenzia – Kühtreiber KITin 2040 MIG Euro set.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 205

Omicron-OMI-205.

Zváračka Co2 Omicron OMI 205 je klasická zváračka – poloautomat a zvára metódou Mig Mag. Táto zváračka je vhdoná na bežné domácke zváračské práce . Aj napriek tomu , je veľmi spoľahlivá a má široké možnosti použitia a dokáže aj nizkokolegovanú oceľ , pri použití vhodnej ochrannej atmosféry. Samozrejmosťou je , že elektronicky nastaviť dĺžku bodu, pomalých pulzov či prepnúť stroj do režimu štvortakt.Zákazníci si pochvaľujú hlavne dobrý pomer ceny a výkonu , kvalitu , jednoduchú obsluhu , cenu , ako aj to , že ide o dobrú zváračku od českého výrobcu. . Viac info  Recenziu – Omicron OMI 205.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

Kühtreiber KIT 2400 Standart

Kühtreiber-KIT-2400-Standart

Zváračka Co2 Kühtreiber KIT 2400 je stroj ktorý je určený nielen pre domácich majstrov , ale aj pre profesionálov. Je vybavená tranformátorom s veľkým výkonom. Umožnuje robustný posun drôtu. Táto zváračka co2 má výkonný motor a eurokonektor. Akú sú hlavné prednosti tohto stoja ? Určite je to vysoký výkon a vysoké zaťažovatele , skvelé zváracie vlastnosti , schopnosť 10 stupňovej regulácie. Tento stroj sa ovláda veľmi jednoducho a spoľahlivo a to tvrdia aj zákazníci. Samozrejmosťou je posuv drôtu s jedným alebo dvoma potenciometrami. Pomocou vypinača si nielen nastavíte či vypnite prístroj ale ja si nastavíte funkcie či už pulzovanie alebo bodovanie. Zváračka Co2 Kühtreiber KIT 2400 je vhodná do karosárskych dielní , pre zamočníkov či do kovovýroby alebo do údržbárskych prevádzok. Čo si na nej cenia zákazníci ? Jednoduché a prehľadné ovládanie , že má nízku hmotnosť a preto sa dá ľahko preniesť . Oceňujú , že to je skvelý český výrobok. Zváračka zákazníkom splnila ich očakávania a za tú cenu je to fakt skvelý stroj. Viac info Recenziu – Kühtreiber KIT 2400.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Kowax GeniMig 250LCD

Kowax-GeniMig-250LCD

Zváračka CO2 Kowax GeniMig 250LCD je univerzálna zváračka s výkonom do 250A. Môžete zvárať metódou MMA elektróda, Mig metóda Co2. a metódou TIG. Je invertorový zvárací DC zdroj novej generácie pre MIG / TIG / MMA zváranie (CO2 / Wolfram / Obalená elektróda). Vďaka vynikajúcim zváracím vlastnostiam, nízkej hmotnosti, extrémne kompaktným rozmerom, spoľahlivosti vybaveniu sú stroje KOWAX® GeniMig® vhodné k profesionálnemu využitiu vo výrobe, montáži, kde uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Caddy MIG C 200i

Caddy-MIG-C-200

Zváračka CO2 Caddy MIG C 200i je prenosný zdroj ktorý je určený na zváranie metódou MIG/MAG nelegovaných materiálov, hliníka, legovaných ocelí a MIG-ové spájkovanie. Jednoduché ovládanie a vysoký výkon poskytujú vynikajúcu kvalitu zvárania počas dlhej doby bez únavy. Je vynikajúci spoločník v krytých priestoroch alebo pri zváraní vonku. Použité moderné materiály znižujú hmotnosť stroja na minimum a zároveň zabezpečujú odolnosť a pevnosť krytu. Ramenný popruh a malá hmotnosť 11.5 kg uľahčujú prenos stroja na pracovisko. Vybavený ovládacím panelem QSet™, ktorý vždy nastaví najoptimálnejšie parametre zváracieho oblúka. QSet™ zabezepečuje jednoduchú obsluhu a konštantné parametre počas zvárania.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

Kühtreiber KIT 3000 Standart

Kühtreiber-KIT-3000-Standart

Zváračka CO2 Kühtreiber KIT 3000 Standart je profesionálny zvárací stroj vybavený výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10-ti (KIT 3000), 20-tich (KIT 3500) a 40-tich (KIT 4100) stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže a spoľahlivosť. Moderné profesionálne zváracie stroj MIG / MAG z novej rady KIT 3000 štandard. Hlavnou prednosťou strojov KIT 3000 štandard sú vynikajúce zváracie vlastnosti, jednoduché ovládanie, 10-stupňová regulácia zváracieho prúdu a hlavne spoľahlivosť. Zvárací stroj KIT 3000 standart je predstaviteľ nových stredných zváracích strojov určených do stredných stolárskych a údržbárskych dielní.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 206

Omicron-OMI-206

Zváračka CO2 Omicron OMI 206 je klasický zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konstrukcia zváracích poloautomatou OMI zaručuje vysokú spolahlivost zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry sa dajú zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí. Vďaka vysokému výkonnému chladeniu a medenému vinutiu sa dá zdroj použiť pre dlhodobé nasadenie v tažkom priemysle.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Omicron OMI 204

Omicron-OMI-204

Zváračka CO2 Omicron OMI 204 je zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chádzalo umožňuje použitie zváracích poloautmatů pre dlouhodové nasadenie.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Telwin Technomig 180

Telwin-Technomig-180

Zváračka CO2 Telwin Technomig 180 je microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 180 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu) Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Kühtreiber KIT 309 Standart

Kühtreiber-KIT-309-Standart

Zváračka CO2 Kühtreiber KIT 309 Standard je profesionálny zvárací stroj CO2 so 4-kladkovým podávačom drôtu, ktorého hlavnou prednosťou je 10-stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zváracie zaťažovatele, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie. Zváračka je predurčená pre ľahkú strojárenskú výrobu, údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne alebo domáce dielne. Stroj vybavenÝ výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým posuvom drôtu s výkonným motorom, EURO konektorom a výkonnou elektronikou. Hlavné prednosti strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10-stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie variantov Processor a Synergic.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Güde GIS 200

GÜDE-GIS-200

Zváračka CO2 GÜDE GIS 200 Univerzálny invertorová zváračka GIS 200 , určená pre ručné oblúkové zváranie obalovanými elektródami O 1,6 – 4 mm ( MMA ) , VE O 1,6 – 2,4 mm v ochrannej atmosfére argónu ( TIG / WIG ) alebo zváracími drôtmi O 0 , 6 – 1,0 mm v ochrannej atmosfére CO2 ( oceľ : 0,6 – 1,0 mm / nerezová oceľ : 0,8 mm , MIG / MAG ) , alternatívne použiteľná aj pre zváranie plnenou drôtovou elektródou ( O 0,9 mm , FLUX ) . Plynulé nastavenie zváracieho prúdu ( rozsah : 18 – 180 A / MMA , 10 – 190 A / MIG / MAG , 31 – 200 A / WIG ) , automatický posuv zváracieho drôtu / plnené elektródy vrátane regulácie rýchlosti podávania , režim 2-takt/4- takt , tepelná ochrana so svetelnou indikáciou , chladenie ventilátorom , celokovový podávač s ozubeným kolieskom kladky . Viac info Güde GIS 200 – Recenzia 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Telwin Technomig 210 Dual

Telwin-Technomig-210-Dual

Zváračka CO2 Telwin Technomig 210 Dual je microprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 210 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky. Zváračka má úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok. Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 250/2 Turbo

Telwin TELMIG 250/2 TURBO je pojazdný zvárací trojfázový stroj s ventilátorom pre zváranie pod ochrannou atmosférou (MIG-MAG). Termostatická ochrana . Navrhnuté pre kontinuálne a bodové zváranie s elektronickou reguláciou času bodového zvárania. Pružnosť použitia na širokej škály materiálov, ako je oceľ, nerezová oceľ, vysokopevnostnej ocele a hliníka

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Güde CO2 MIG 190 Kombi/A 20039

Güde CO2 MIG 190 Kombi/A 20039 je pojazdný dielenský zvárací agregát riadený mikroprocesorom, s digitálnym displayom, 8-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu a plynulou reguláciou podávania drôtu, určený pre zváranie v ochrannej atmosfére drôtom Ø 0,6-1,0 mm (0,6-1,0 mm oceľ, nerez/0,8-1,0 mm hliník/cievky 5-15 kg).

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 195 / 2 MIG-MAG

Telwin Telmig 195 / 2 MIG-MAG je dielenská profesionálny zváračka CO2 Telwin MIG-MAG s bodovacie automatikou, 230/400 V, 30-200 A, 8 stupňov regulácie prúdu, pre zváranie v ochrannej atmosfére. Cievka drôtu do 15 kg. Ideálny stroj pre profesionálne dielne a karosárov. Made in ITALY Ekvivalent Einhell Euro 190.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 183/2 Turbo

Telwin TELMIG 183/2 TURBO . Zváračky CO2 Telmig 183/2 MIG-MAG. Výkonné robustné zváračky Telwin s bodovacie automatikou, 400 V, 180 A, 5 stupňov regulácie prúdu, pre profi dielne. Podvozok na kolieskach. Chladiaci ventilátor, Tepelná poistka. Bodovacia automatika. Príslušenstvo pre zváranie MIG-MAG. Redukčný ventil. Pre cievky zváracieho drôtu max. 15 kg. Doporučené príslušenstvo na konci strany v detaile. Vrátane horáku.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Kühtreiber KIT 225 Standard

Kühtreiber KIT 225 STANDARD je profesionálny zvárací stroj, vyznačujúci sa vynikajúcimi zváracími vlastnosťami. 10-stupňovou reguláciou napätia, vysokým výkonom a záťaže, spoľahlivosť a jednoduchým ovládaním. V prípade variantu Synergic je to naviac automatické nastavovanie zváracích parametrov a možnosť programovania.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 200/2

Telwin TELMIG 200/2. Zváračky CO2 Telmig 200/2 MIG-MAG. Telmig 200/2 Telwin sú výkonné robustné zváračky s bodovacie automatikou, 230V, 35-220 A, 6 stupňov regulácie prúdu, pre zváranie v ochrannej atmosfére. Stroj pre profi dielne.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 203/2

Telwin Telmig 203/2 je zvárací transformátor 5,5 kW. Pojazdný zvárací trojfázový stroj s ventilátorom pre zváranie pod ochrannou atmosférou (MIG-MAG); Termostatická ochrana; Navrhnuté pre kontinuálne a bodové zváranie s elektronickou reguláciou času bodového zvárania; Pružnosť použitia na širokej škály materiálov, ako je oceľ, nerez. 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 281 / 2 MIG-MAG

Telwin Telmig 281 / 2 MIG-MAG . Vlastnosti Podvozok na kolieskach pre ľahkú manipuláciu Chladiaci ventilátor Bodovacie automatika Tepelná poistka Príslušenstvo pre zváranie MIG-MAG Redukčný ventil Pre cievky zváracieho drôtu max.15 kg Horák ukončený Euro koncovkou Doporučené príslušenstvo na konci tejto strany Vrátane horáku Technické údaje Napätie 230 V Príkon max 9,5 kW Príkon pri 60% 5 kW Istenie min. 25 A Cos 0,9 Napätie naprázdno 34 V Zvárací prúd 40-270 A Výkonová využiteľnosť – zaťažovateľ pri teplote okolia 40oC 200 A pri 15%, 125 A pri 60% Počet stupňov zváracieho prúdu 8 Zvárací drôt oceľ 0,6-1 mm Zvárací drôt hliník 0,8-1 mm Zvárací drôt nerez 0,8 mm Trieda izolácie H Váha 59 kg

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Telmig 251 / 2 MIG-MAG

Telwin Telmig 251 / 2 MIG-MAG je zváračka co2 do dielne. Zváračky co2 pre použitie s plynom i bez plynu. CO zváračka na rúrkový drôt flux, čo zváračky pre karosárov. CO2 zváračka na tenké plechy, co2 zváračky na konštrukcie. Zváračka co 2 má eurohorák. Zváračky co 2 sú na zváranie plneným drôtom.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 166

Omicron OMI 166 je klasický zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautmatů pre dlouhodové nasadenie.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 246D

Omicron OMI 246D je klasický zvárací poloautomat pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné chladenie umožňuje užitísvářecích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron Gamastar 175L

Omicron GAMASTAR 175L Je určná pre zváranie elektródou (MMA), zváranie v ochrannej atmosfére Co2, argónu alebo zmesných plynov (MIG, MAG) a zváranie netaviacou sa wolfrámovou elektródou v ochrannej atmosfére (TIG). Storje GAMASTAR sú určené pre široké spektrum užívateľov. Vďaka ich univerzálnosti použitia sú vhodné pre montážne a stavebné firmy, automechanikov, zámočníkov aj náročnejších kutilov.Funkcie MIG/MAG: Nastavenie dohorení, rýchlosti posuvu a napätie pri modeloch D a L, u modelov L navyše nastavenie predfuku plynu, výletu drôtu, dofuku plynu, režimu dvojtakt alebo štvortakt a pre bodové zváranie dľžku bodov a zdržaní.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Alfa In Pegas 200 MIG MAN PFC

Alfa In PEGAS 200 MIG MAN PFC. Multifunkční invertorový generátor svařovacího proudu pro svařování metodou MMA, MIG/MAG a TIG. Technologie IGBT Kompaktní, přenosný. Digitální nastavování, skutečné hodnoty A+V (MIG) Vysoká kvalita MIG/MAG, MMA, Lift ARC TIG MIG/MAG ve dvoutaktu nebo čtyřtaktu dráty G3Si1 nebo nerez .

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Alfa In Pegas 201 MIG SYN PFC Modrá MMA / TIG / MIG do 200 A

ALFA IN PEGAS 201 MIG SYN PFC Modrá MMA / TIG / MIG do 200 A. Multifunkčný zvárací invertor pre zváranie metódou MMA – MIG/MAG – lift TIG.. Synergické ovládanie je vhodné hlavne pre ľudí, ktorí nemajú veľké skúsenosti so zváraním. Synergia znamená prednastavenie parametrov zvárania od výrobcu, na základe dlhoročného skúšania strojov a to tak, že napr. jedným potenciometrom pridávate ampére a zároveň sa pridávajú aj volty. Samozrejme, nastavenie viete vždy doladiť . Synergia zjednodušuje prácu obsluhy tým, že zvárač nemusí hľadať optimálne nastavenia pre danú zváračku.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron Gamastar 195LS PFC SYNERGIE

OMICRON GAMASTAR 195LS PFC SYNERGIE Synergický stroj GAMASTAR 195LS PFC je vybavený systémom PFC,, Power Factor Correction „- konpenzace účinníka, ktorý umožňuje prevádzku na jednofázových sieťach so striedavým napätím 1x230V (-30% / + 15%). Synergický invertorový zvárací stroj radu GAMASTAR je určený pre zváranie:
1. obalenou elektródou MMA.
2. DC TIG s dotykovým štartom Lift-ARC (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou).
3. Zváranie metódou MIG / MAG v ochrannej atmosfére CO2, argón alebo zmesných plynov. Možnosť manuálneho alebo synergického nastavenie parametrov.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Kühtreiber KITin 2080 MIG EURO

Kühtreiber KITin 2080 MIG EURO je jednoduchý přenosný svařovací stroj pro svařování metodou MIG/MAG a vhodný pro profesionální i amatérské použití. Svařovací stroj je malý a lehký s velkou účinností. K jeho přenášení slouží plastové madlo. Je také vhodný pro provoz na elektrocentrálu, například na staveništích. Stroj umožňuje snadné nastavování svařovacích parametrů.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Kühtreiber KITin 2040 MIG EURO

Kühtreiber KITin 2040 MIG EURO Zváračka KITin 2040 MIG EURO je jednoduchý prenosný zvárací stroj pre zváranie metódou MIG / MAG a vhodný pre profesionálne i amatérske použitie. Zvárací stroj je malý a ľahký s veľkou účinnosťou. K jeho prenášanie slúži plastové madlo. Je tiež vhodný pre prevádzku na elektrocentrálu, napríklad na staveniskách. Stroj umožňuje ľahké nastavovanie zváracích parametrov a umožňuje tiež zvárať rúrkovým drôtom.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Formica For MIG 169

Formica For MIG 169 Kompaktné odbočkové zdroje, ktoré sa vyznačujú jednoduchou obsluhou, vysokou spoľahlivosťou, nenáročnou údržbou a veľmi dobrým prístupom ku všetkým uzlovým bodom. Rozsah využitia týchto zariadení je veľmi rozmanitý. Od jednoduchých zámočníckych prác, až po ťažké oceľové konštrukcie. Ovládacie prvky sú prehľadne usporiadané a chránené rukoväťou. Podávanie drôtu je zabezpečené dvojkladkovým resp.štvorkladkovým systémom s ozubením. Kvalitnú reguláciu otáčok motora a všetkyčasové funkcie zabezpečuje spoľahlivý mikroprocesorový riadiaci systém. Zariadenia sú vybavené všetkými technickými prvkami charakteristickými premoderné odbočkové zdroje. Výborné úžitkové vlastnosti týchto zdrojov sú umocnené jednoduchou obsluhou a údržbou. For MIG 169 je zvárací poloautomat určený predovšetkým pre autoklampiarske dielne. Má pevne zabudovaný zvárací horák a možnosť použitia 5 kg cievky. Napájanie 230 V

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron OMI 165

Omicron OMI 165 Klasické zváracie poloautomaty pre zváranie v ochrannej atmosfére MIG-MAG. Konštrukcia zváracích poloautomatov. OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných ocelí.Medené vinutie trafa a výkonné chádzalo umožňuje použitie zváracích poloautmatů pre dlouhodové nasadenie. OMI 165 umožňuje elektronicky nastaviť dĺžku bodu, pomalými pulzov či prepnúť stroj do režimu štvortakt. Všetky tieto funcia sú riadené mikroprocesorom. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3,4,5 m. Stroj umožňuje zmenu polarity výstupného napätia pre zváranie rúrkovým drôtom bez použitia ochrannej atmosféry.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Omicron Gamastar 2550LS SYNERGIE 

OMICRON GAMASTAR 2550LS SYNERGIE Synergický invertorový zvárací stroj radu GAMASTAR je určený pre zváranie:1. obalenou elektródou MMA.2. DC TIG s dotykovým štartom Lift-ARC (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou).3. Zváranie metódou MIG / MAG v ochrannej atmosfére CO2, argón alebo zmesových plynov. Možnosť manuálneho alebo synergického nastavenie parametrov.U strojov typov LS sú možné funkcie:MMA-zváranie obalenou elektródou:

Nastavenie prúdu hotstartu / softstart v%Nastavenie času trvania hotstartu / softstartPlynulé nastavenie zváracieho prúduStroj je vybavený funkciou ANTISTICK pre obmedzenie zváracieho prúdu pri skrateDC TIG-zváranie netaviacou sa volfrámovou elektródou:Nastavenie doby dobehu zváracieho prúduNastavenie koncového prúduPlynulá regulácia zváracieho prúduDC pulzné TIG-zváranie netaviacou sa volfrámovou elektródou:

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Alfa in HOMER MG-180 MIG MAG

Alfa in HOMER MG-180 MIG MAG Zvárací invertor HOMER MG-180 našej privátnej značky HOMER tools je určený pre zváranie metódami MIG MAG a MMA. Strojom je možné zvárať rôzne typy spojov tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod. Pri využití drôtov od priemeru 0,6 do 1,0 mm pre trubičkový a hliníkový drôt od 0,8 do 1,0 mm z rôznych kovových materiálov a zliatin uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.. HOMER MG-180 je určený najmä do karosárskych prevádzok alebo pre údržbárske práce. Stroj veľmi dobre zvára aj pod ochrannou atmosférou CO2. Veľmi dobre tiež zvára pri použití kvalitného samo-ochranného drôtu nie je potrebné plynová fľaša a redukčný ventil. Strojom je možné v režime MMA zvárať elektródami do priemeru 3,2 mm.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

ETP Compact 154 MINI

ETP COMPACT 154 MINI Zvárací poloautomat COMPACT 154 Mini zvára kovy v ochrannej atmosfére CO2, zmesi CO2 + Ar a ochrannej atmosfére Ar. Pre zváranie uhlíkových ocelí je možné použiť všetky uvedené ochranné plyny, pre zváranie nerezu zmes CO2 + Ar alebo čistý Ar.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Jasic Mig 160 N227 Set (pro MIG-MAG, MMA, TIG)

JASIC MIG 160 N227 Set (pro MIG-MAG, MMA, TIG) Multifunkčná zváračka Jasic MIG 160 N227 Display + horák + uzemňovací kábel (pre MIG-MAG, MMA, TIG). MIG 160 sú profesionálne zváracie invertory určené na zváranie metódami MMA (obalenou elektródou) a MIG-MAG (zváranie taviacou sa elektródou v ochrannej atmosfére plynov) a TIG (volfrámová elektróda v ochrannej atmosfére argónu. V cene invertoru je zvárací horák BINZEL MB 15 3m a uzemňovací kábel.

Vďaka nízkej hmotnosti, malým rozmerom a veľmi dobrým zváracím vlastnostiam pre obe metódy (MMA, MIG / MAG) je stroj určený predovšetkým pre údržbu a mobilné použitie. Pri metóde TIG je zapaľovanie dotykom, nie vysokonapäťové.

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Rilon Riland MIG 175 GD

RILON RILAND MIG 175 GD Zváranie aj bez plynu. RILAND MIG 175 GD je multifunkčný zvárací invertor, ktorý umožňuje zvárať v synergickom režime a je vybavený všetkými potrebnými horákmi a káblami. Je to trojkominácia a umožňuje zvárať Mig/Mag spôsobom (CO2-ka), obaľovanou elektródou (MMA) a Lift Tig (zvaranie TIG škrtom). Zvárací prúd je možné regulovať v rozsahu 10 – 175 ampérov. Zváracie parametre sú zobrazované na multifunkčnom displeji. Zváračka má tlačidlové ovládanie a jeden potenciometer na nastavovanie zváracích parametrov. Disponuje funkciami ako dvojtakt/štvortakt (2T/4T), VRD (zníženie napätia na prázdno, keď zváračka nepracuje), Hot Start, Antistick. Zváračka tiež umožňuje v prípade potreby korekciu prednastavených synergických kriviek a umožňuje reguláciu zváracieho napätia v rozsahu -20% – +20% 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Solution MIG/MMA 250

Solution MIG/MMA 250 Multifunkčný zvárací invertor MIG/MMA 250 Solution MIG/MMA 250 je trojfázový multifunkčný invertor, ktorého veľkou výhodou sú malé a kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoký výkon a účinné chladenie zváračky. Všetko v jednom balení – môžete využiť zváranie COčkou/MIG alebo zváranie elektródami/MMA – zváračka umožňuje všestranné využitie :o) Imvertorová zváračka má dostatočný výkon pre zváranie metódou MMA – všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm. Zváranie metódou MIG (s plynom, tiež bez plynu s trubičkovým drôtom) je určené pre 5kg a 15kg cievky v priemere drôtov 0,6-1,2mm. Na prednom panely sa veľmi jednoduchým spôsobom nastavuje metóda zvárania MIG alebo MMA, Ampére, Volty a posuv drôtu

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Telwin Technomig 210 Dual Synergic

Telwin Technomig 210 Dual Synergic Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 210 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky. Zváračka má úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok. Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG.

17 prednastavených synergických programov s možnosťou korekce.Nastavitelný nábeh zváracieho prúdu, nastaviteľná elektronická reaktancie, 2/4 takt, dofuk plynu. Pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu. Ďalej je možné zvárať: oceľ, nerez, hliník, pozink

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Jasic Mig 160+ horák + uzemňovací kábel (MIG-MAG, MMA, TIG)

JASIC MIG 160+ horák + uzemňovací kábel (MIG-MAG, MMA, TIG) Multifunkčná zváračka Jasic MIG 160 – N219 + horák + uzemňovací kábel (pre MIG-MAG, MMA, TIG). MIG 160 sú profesionálne zváracie invertory určené na zváranie metódami MMA (obalenou elektródou) a MIG-MAG (zváranie taviacou sa elektródou v ochrannej atmosfére plynov) a TIG (volfrámová elektróda v ochrannej atmosfére argónu.
V cene invertoru je zvárací horák BINZEL MB 15 3m a zemniaci kábel.

Vďaka nízkej hmotnosti, malým rozmerom a veľmi dobrým zváracím vlastnostiam pre obe metódy (MMA, MIG / MAG) je stroj určený predovšetkým pre údržbu a mobilné použitie. Pri metóde TIG je zapaľovanie dotykom, nie vysokonapäťové.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron Gamastar 175 L SET

Omicron GAMASTAR 175 L SET je invertorový multifunkční zvárací stroj rady GAMASTAR je určený pre zváranie obalenou elektródou (MMA), TIG s dotykovým startom (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou) a zváranie v ochrannej atmosfére CO2, ARGÓNU alebo zmesných plynou (MIG,MAG). Stroj GAMASTAR je určený pre montážné firmy, ktoré využívajú napájecie napätie 230V, autoklampiarov a zámočníkov aj náročnejších kutilov . . Zatažovateľ: Merané pri 40°C MMA-obalovaná elektrôda 25% – 170A – 26,8V 60% – 120A – 24,8V 100% – 100A – 24V MIG-zváraníe v ochrannj atmosfére 25% – 175A – 22,75V 60% – 120A – 20V 100% – 100A – 19V Parametry Hmotnosť 16,9 Napájacie napätie 1x230V Prúdový rozsah 10-170/30-175A Rozmery 480x235x44

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Solution BG-1600

Solution BG-1600 Multifunkčné zváračky SOLUTION BG umožňujú zvárať metódami: MIG/MAG, obalenou elektródou MMA a TIGom so zapaľovaním dotykom. Je možné s nimi zvárať bez plynu trubičkovým drôtom. Sú kompaktné, ľahko prenosné, ľahké a výkonné. Vhodné pre zváranie tenkých a strednehrubých plechov a profilov. Zváračky pre svoje výborné vlastnosti môžu používať pre profesionálne použite v kovovýrobe, na montážach, údržbe, v poľnohospodárstve, autoservisoch a sú vhodné aj pre domácu dielňu. SOLUTION BG-2000 PFC má zabudovanú funkciu PFC, ktorá minimalizuje vstupný prúd. Dosahuje sa až 30-40% väčší výkon napr. pri 16A istení v domácej sieti. Zabezpečuje stabilný zvárací proces aj pri kolísavom vstupnom napätí, čo umožňuje používať enormne dlhé predlžovacie káble a napájanie z motogenerátora

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Solution BG-2000 PFC

Solution BG-2000 PFC Multifunkčné zváračky SOLUTION BG umožňujú zvárať metódami: MIG/MAG, obalenou elektródou MMA a TIGom so zapaľovaním dotykom. Je možné s nimi zvárať bez plynu trubičkovým drôtom. Sú kompaktné, ľahko prenosné, ľahké a výkonné. Vhodné pre zváranie tenkých a strednehrubých plechov a profilov. Zváračky pre svoje výborné vlastnosti môžu používať pre profesionálne použite v kovovýrobe, na montážach, údržbe, v poľnohospodárstve, autoservisoch a sú vhodné aj pre domácu dielňu. SOLUTION BG-2000 PFC má zabudovanú funkciu PFC, ktorá minimalizuje vstupný prúd. Dosahuje sa až 30-40% väčší výkon napr. pri 16A istení v domácej sieti. Zabezpečuje stabilný zvárací proces aj pri kolísavom vstupnom napätí, čo umožňuje používať enormne dlhé predlžovacie káble a napájanie z motogenerátora.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin CO2 Technomig 215 Dual Synergic

Telwin CO2 Technomig 215 Dual Synergic Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 215 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, TIG DC / LIFT, pre zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a zámočnícke prevádzky. Invertorová zváračka CO2 pre zváranie metódou MIG-MAG, FLUX – bez plynu rúrkovým drôtom, pre tvrdé spájkovanie (BRAZING), pre zváranie obalenou elektródou (MMA), pre zváranie TIG DC-Lift. Zváračka obsahuje multiprocesné menič pre všetky uvedené druhy zvárania.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

ETP COMPACT 154 AUTO

ETP COMPACT 154 AUTO Zvárací poloautomat COMPACT 154 AUTO zvára kovy v ochrannej atmosfére CO2, zmesi CO2 + Ar a ochrannej atmosfére Ar. Pre zváranie uhlíkových ocelí je možné použiť všetky uvedené ochranné plyny, pre zváranie nerezu zmes CO2 + Ar alebo čistý Ar.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in PEGAS 160 MIG MAN

Alfa in PEGAS 160 MIG MAN echnológia IGBT Kompaktný, ľahký, prenosný digitálne nastavovanie, skutočné hodnoty A + V MIG synergické programy u PEGAS 160 MIG SYN Vysoká kvalita MIG MAG, MMA, Lift ARC TIG MAG zváranie samoochranným drôtom Zvára elektródami do priemeru 4,0 mm Parametre Metóda: MIG MAG – TIG – MMA Sieťové napätie: 1 amptimes 23050-60 V Hz Zvárací prúd: 25,9 -22,1 -33,3 A Zvárací prúd DZ 100 I2U2: 9018, 5 – 9013, 6 – 9023, 6 A V Zvárací prúd DZ 60 I2U2: 11519, 8 – 11514, 6 – 11524, 6 A V .

Porovnávač  Heuréka.sk

 

GYS Smartmig 3P

GYS SMARTMIG 3P Zvárací prístroj vysokej kvality umožňujúce zváranie v ochrannej atmosfére MIG / MAG (drôt Ø 0,6 mm až 1,0 mm), zváranie metódou MIG bez ochrannej atmosféry s použitím špeciálneho pokovovaného (trubičkového) drôtu (drôt Ø 0,9 mm až 1, 2 mm) a konvenčné zváranie obaľovanou elektródou MMA (elektródy Ø 2,0 mm až 3,2 mm). Pojazdný prístroj je určený pre bežné zváranie ocele, nerezocele, liatiny aj hliníka (s príslušným horákom a ochranným plynom / argón) v dielňach, v údržbe a pod. Charakterizujú ho tieto vlastnosti: – výborná kvalita zvarov, – veľmi malá spotreba prúdu, – konštantná rýchlosť posuvu drôtu vďaka 40 W-posuvnému zariadeniu, – pracuje s cievkami zváracieho drôtu Ø 100 mm a 200 mm, – odmontovateľný horák, Euro-pripojenie, – vzduchové chladenie ventilátorom zabraňujúcim prehriatie.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Caddy MIG C 160i

Caddy MIG C 160i Caddy® C160i sa používa na MIG/MAG zváranie nízkouhlíkových ocelí pri opravách, údržbe a na montáži. Výkonná zváračka s jednoduchou obsluhou má výborné zváracie vlastnosti a je ľahko prenosná tam, kde ju je treba. To je vynikajúce, či už zvárate v dielni alebo vonku.

Aplikácie: Vlastnosti tohto zváracieho stroja ho predurčujú na zváranie nízkouhlíkových ocelí. Je to vynikajúci nástroj pre remeselníkov pri údržbe, opravách alebo montáži v dielni alebo vonku na montáži. Jednofázové sieťové napájanie umožňuje ľahko nájsť sieťovú prípojku. Pracuje rovnako dobre aj s napájaním z prenosného generátora. The Caddy Mig C160i má vlastnosti optimálne riešené na zváranie nízkouhlíkových ocelí plným alebo rúrkovým drôtom priemeru 0,8 mm. Automatická funkcia a jednoduchosť Na Caddy Mig C160i je pred začiatkom zvárania potrebné nastaviť hrúbku plechu. Teplejší alebo chladnejší proces zvárania sa dá ovládať pomocouovládača na nastavenie tepla.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in Pegas  160 MIG SYN

Alfa in PEGAS 160 MIG SYN Zváranie aj bez plynu. Invertorový zvárací zdroj tretej generácie založený na IGBT technológii. PEGAS 160 MIG SYN pre aplikácie procesov MMA/MIG-MAG/TIG DC je malý, ľahký, kompaktný a optimalizovaný pre montážne nasadenie s digitálnym synergickým nastavovaním. Disponuje vysokou výkonnosťou zdroja, spoľahlivosťou a v neposlednej rade jeho hmotnosťou, čo u PEGAS 160 MIG SYN predstavuje 11,5 kg. Pri vývoji výrobca kládol dôraz na maximálnu úžitkovú hodnotu za čo možno najnižšiu cenu. Vlastnosti: Technológia IGBT Kompaktný, ľahký a prenosný invertor Digitálne nastavovanie, skutočné hodnoty A+V (MIG) Synergické programy Vysoký kvalita MIG/MAG, MMA, Lift TIG zvárania MAG zváaranie samoochranným drôtom Možnosť zvárať elektródami do priemeru 4.0 mm

Porovnávač  Heuréka.sk

 

GYS Smartimig 182

GYS SMARTMIG 182 Jednofázová zváracia jednotka s veľkosťou 180 A MIG / MAG. Ideálne pre všeobecné použitie v dielni.Vhodné pre neintenzívnu prácu pri montáži, opravách ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Jednoduché použitie intuitívneho ovládacieho panela „SMART

Porovnávač  Heuréka.sk

 

GÜDE MIG 190 Kombi

GÜDE MIG 190 Kombi Pojazdný dielenský zvárací agregát riadený mikroprocesorom, s digitálnym displayom, 8-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu a plynulou reguláciou podávania drôtu, určený pre zváranie v ochrannej atmosfére drôtom Ø 0,6-1,0 mm (0,6-1,0 mm oceľ, nerez/0,8-1,0 mm hliník/cievky 5-15 kg). Bodová automatika, funkcia burn back (voliteľný interval medzi vypnutím spínača horáka→dohorením drôtu), funkcia slope up (programovateľný nábeh prúdu), ampérmeter, alternatívne použitie plneného trubičkového drôtu. Korpus z oceľového plechu (povrchová úprava práškovaním), ochrana proti tepelnému preťaženiu, chladiací ventilátor, centrálna prípojka, 2 kladky podávania drôtu, 2 vodiace/2 pojazdové kolieska, transportné rukoväte. Typ zvárania Mig.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

 

Helvi Monomig 166

Helvi Monomig 166 Jednofázová zváračka MIG/MAG ideálna pre autoklampiarov.Veľmi oblúbený model pre svoj výkon a cenu. Vybavený časovačom pre bodové zváranie. Ideálny pre zváranie tenkých plechov. Držiak cievky má kapacitu 5 až 15 kg. Model je vybavený zváracím horákom pripojeným k zdroju napevno, zemniaciou svorkou, sadou kolies. Použitie: domáce dielne, autoservisy, klampiarske a údržbárske dielne.
Výhody: stabilné horenie elektrického oblúka, jednoduchá obsluha a údržba, malé rozmery, nízka hmotnosť, vysoká spoľahlivosť. Zváranie do 6 mm plechov.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Cemont Blumig 283 C

Cemont BLUMIG 283 C Kompaktný zvárací poloautomat MIG/MAG BLUMIG rada zváracích odbočkových poloautomatov robustnej konštrukcie a dostatočného výkonu pre uspokojenie požiadaviek zákazníka. Funkcie a výhody: Napájanie: 230 V jednofázové a 230 – 400 V trojfázové. Režim: 2T / 4T / bodovanie. Podávač: 4 kladkový. Jednoduché: nastavenie intenzity prepínačom a rýchlosti podávania potenciometrom. Digitálny displej: štandardne u BLUMIG 353 s možnosťou doobjednania pre ostatné. Univerzálne: oceľ, nerez, hliník… Spoľahlivé: vzduchom chladený transformátor. Samonastavovacia doska podávania. Napájanie: 400 V trojfázové Príkon: 10,5 kVA – 9 kW Max. primárny prúd: 15 A Efektívny prúd: 9 A Počet odbočiek: 10 Napätie naprázdno: 18 – 40 V Prúdový rozsah: 35 A – 250

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Telwin CO2 (MIG-MAG) Technomig 180 Dual Synergic EURO

Telwin CO2 (MIG-MAG) Technomig 180 Dual Synergic EURO Microprocesorem riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Technomig 180 Dual Synergic Telwin, pre zváranie bez plynu aj s plynom, stredne profesionálny stroj pre autoopravárenstvo a malé zámočnícke prevádzky. Horák 2,5 m s Euro koncovkou. Úplne jednoduché ovládanie vďaka synergickému nastavenie zváračky. (Nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastaví ďalšie parametre zváracieho procesu). Nastavenie je možné ručne korigovať podľa špecifických podmienok.

Továrenské konfigurácia nastavená pre zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX. Po jednoduchej zmene polarity je zváračka nachystané pre zváranie s plynom MIG-MAG. Pre cievky drôtu max. 5 kg. Vďaka plynulo nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A možno vykonávať tvrdé spájkovanie bez poškodenia pozinkovaného materiálu za použitia spájkovacieho drôtu.
Ďalej je možné zvárať: oceľ, nerez, hliník, pozink

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in ALF 221 Basic aXe

Alfa in ALF 221 BASIC aXe Zdroj ALF 221 BASIC AXE je určený pre zváranie rôznych typov spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod.) Pri využití drôtov s priemerom 0,6 – 1,0 mm. Zdroj je určený pre zváranie konštrukčných ocelí, nerezových ocelí a zliatin hliníka. ALF 221 BASIC AXE je vhodný do malých dielní či karosárskych a ľahkých priemyselných prevádzok, kde sú pri dlhodobom nasadení kladené vysoké požiadavky na spoľahlivosť, produktivitu a jednoduchú obsluhu.

Odbočka ALF 221 BASIC AXE Zvárací MIG/MAG trojfázový stroj, ALF 221 BASIC AXE, je určený pre karosárské práce, údržbárské práce a ľahké zámočnícke práce. Disponuje novým, upraveným transformátorom, ktorý umožňuje oproti staršiemu modelu využiť výkon stroja už od 30 A. Zároveň má namontované super pevné EURO pripojenie zváracieho horáku. ALF 220 BASIC AXE : Celomedený transformátor Ocel. drôt 0,6-0,8; AL 0,8; TRUBIČKA 1,0 7 poloh regulácie napätia Max. hmotnosť cievky drôtu 18 kg Dvojkladkový posuv drôtu 40 mm, poháňaná vrchná kladka. Otváranie posuvu na panty EURO konektor horáku Ohrev plynu Model BASIC (podľa riadenia)

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 245 Standard

Kühtreiber KIT 245 Standard Zvárací poloautomat Kühtreiber KIT 245 standard Zvárací stroj určný pre ťažkú kovovýrobu a priemyselné nasadenie ako aj pre náročných domácich kutilov. Je profesionálny zvárací stroj vybavený výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým 4-kladkovým posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavné prednosti stroja KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoký zaťažovateľ a spoľahlivosť. Analógové prevedenie. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 2200 Standard s horákom a ventilom

Kühtreiber KIT 2200 STANDARD s horákom a ventilom KIT 2200 STANDARD s horákom a ventilom obsahuje: zvárací stroj so 4-kladkovým posuvomhorák KTB 150 4mventil Ar Micro MEI

MIG/MAG kompaktné zváracie stroje pre ľahkú a stredne ťažkú strojárenskú výrobu s novým dizajnom a vylepšenými parametrami. KIT 2200 je profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavnou prednosťou strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je zabezpečené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovania. Stroje sú určené pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske dielne

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in Alf  251 Major Axe

ALFA IN ALF 251 MAJOR AXE Zdroj ALF 251 MAJOR COMPACT AXE je určený pre zváranie rôznych typov spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod.) Pri využití drôtov s priemerom 0,6 – 1,2 mm. Zdroj je určený pre zváranie konštrukčných ocelí, nerezových ocelí a zliatin hliníka. ALF 251 MAJOR COMPACT AXE je vhodný do stredných priemyselných prevádzok, kde sú pri dlhodobom nasadení kladené vysoké požiadavky na spoľahlivosť, produktivitu a jednoduchú obsluhu. Odbočka ALF 251 MAJOR AXE Zvárací MIG/MAG trojfázový stroj, ALF 251 MAJOR AXE, je určený pre karosárské práce, údržbárské práce a ľahké zámočnícke práce

Porovnávač  Heuréka.sk

Oerlikon Citomig 180 MP HPF Modrá MMA 170 A / TIG 170 A / MIG-MAG 180 A –

Jednoduchosť, spoľahlivosť, presnosť. 3 procesy zvárania (MMA, TIG, MIG/MAG) v jednom zariadení. CITOMIG 180MP HPF je dokonalé zariadenie prispôsobené všetkým potrebám zvárania: modulárny jednofázový invertor, variabilné napájanie, kompatibilný s elektrocentrálami a kompaktný. K dispozícii sú aj režimy zvárania MMA a TIG LIFT. MMA: Rutilové, bázické elektródy a elektródy na zváranie nehrdzavejúcich ocelí HOT START Arc Force obvod proti prilepovaniu (Anti Stick) 25 mm2 zásuvky (Ø 9 mm) TIG: možnosť zvárať jednosmerným prúdom so zapálením elektrického oblúka TIG Lift, možnosť použitia horáka s ventilom, zhasnutie oblúka oddialením horáka. MIG/MAG: Manuálne, synergický režim,9 synergií: Priemer drôtu, plyn, uhlíková oceľ, hliník,

Porovnávač  Heuréka.sk

 

GYS Smarting 162

GYS SMARTMIG 162 Pojazdný zvárací zdroj MAG 230V s HF zapaľovaním. Označený ako 2 in 1. Jednofázová MIG/MAG 160A zváračka. Produkt na kolieskach, ideálny pre profesionálne i hobby použitie. Predstavuje “SMART” ovládací panel, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie i pre neprofesionálneho uživatela.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Omicron Gamastar 175D

Omicron GAMASTAR 175D Je určná pre zváranie elektródou (MMA), zváranie v ochrannej atmosfére Co2, argónu alebo zmesných plynov (MIG, MAG) a zváranie netaviacou sa wolfrámovou elektródou v ochrannej atmosfére (TIG). Storje GAMASTAR sú určené pre široké spektrum užívateľov. Vďaka ich univerzálnosti použitia sú vhodné pre montážne a stavebné firmy, automechanikov, zámočníkov aj náročnejších kutilov. Funkcie MIG/MAG: Nastavenie dohorení, rýchlosti posuvu a napätie Funcie MMA: HOT START-pre jednoduchšie zapálenie elektródy ANTISTIC-zabranuje prilepeniu elektródy ARC FORCE-zaisťuje stabilitu oblúka Funkcie TIG: LIFT ARC-dotykové zapálenie zváracieho oblúka s nízkym opotrebením wolfrámovej elektródy Príslušenstvo: Zváracie káble 2+3 m

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Alfa in Pegas 320 MIG MAN-2

ALFA IN PEGAS 320 MIG MAN-2 Kompaktný IGBT invertor pre zváranie metódou MIG / MAG. Prednosťou zdroja je jeho nízka hmotnosť v kombinácii s vysokým výkonom klasických zváracích zdrojov. Zdroj poskytuje výborné zváracie vlastnosti v zlúčenej plynu i čistom CO2. Zdroj PEGAS 320 MIG MAN umožňuje zvárať rôzne typy spojov (tupé, jednostranné, obojstranné, kútové, preplátované pod.). Zvárať možno rôzne kovové materiály a zliatiny (uhlíkovej a zliatinovej ocele, zliatiny hliníka a pod.).

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Tuson MIG/MAG MMA,TIG, 5,5KVA

Tuson MIG/MAG MMA,TIG, 5,5KVA Poloautomatická zváračka model SV 200-A je moderná zváračka, ktorá obstojí pri porovnaní so zahraničnými výrobkami. Táto zváračka umožňuje oblúkové zváranie MIG / MAG, MMA, TIG a je vybavený a podávačom drôtu a zváracie pištoľou. Má mnoho užitočných vlastností, napríklad: ľahký štart oblúku, dobrá dynamika oblúka, minimálny rozstrek, vysoký výkon, veľká účinnosť, pekný tvar zvaru, jednoduchá obsluha zváranie a úspora elektriny. Umožňuje plynulé nastavenie výstupného napätia, zváracie parametre sa zobrazujú na displejoch

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Solution MIG/MMA 200

Multifunkčný zvárací invertor MIG/MMA 250 Solution MIG/MMA 250 je trojfázový multifunkčný invertor, ktorého veľkou výhodou sú malé a kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vysoký výkon a účinné chladenie zváračky. Všetko v jednom balení – môžete využiť zváranie COčkou/MIG alebo zváranie elektródami/MMA – zváračka umožňuje všestranné využitie :o) Imvertorová zváračka má dostatočný výkon pre zváranie metódou MMA – všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm. Zváranie metódou MIG (s plynom, tiež bez plynu s trubičkovým drôtom) je určené pre 5kg a 15kg cievky v priemere drôtov 0,6-1,2mm. Na prednom panely sa veľmi jednoduchým spôsobom nastavuje metóda zvárania MIG alebo MMA, Ampére, Volty a posuv drôtu.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Kühtreiber KIT 2200 Standard SET IV

Kühtreiber KIT 2200 STANDARD SET IV .KIT 2200 STANDARD SET IV SET obsahuje:zvárací stroj so 4-kladkovým posuvomhoráku KTR 15 4mventilu Ar Micro MEIsamozatmievacia maska KUHTREIBER 725s MIG/MAG kompaktné zváracie stroje pre ľahkú a stredne ťažkú strojárenskú výrobu s novým dizajnom a vylepšenými parametrami. KIT 2200 je profesionálne zváracie stroje vybavené výkonným transformátorom, robustným posuvom drôtu s výkonným motorom a EURO konektorom. Hlavnou prednosťou strojov KIT sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 10 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele a spoľahlivosť. Jednoduché a spoľahlivé ovládanie strojov KIT je zabezpečené jedným potenciometrom posuvu drôtu a dvoma ďalšími potenciometrami s vypínačom, ktorými sa zapínajú a nastavujú funkcie bodovania a pulzovania.

Porovnávač  Heuréka.sk

 

Tiger Welding 169

Tiger Welding 169 MIG / MAG zváracie stroje pre ťažkú kovovýrobu a priemyselné nasadenie. TIGER 169 sú profesionálne zváracie stroje. Hlavné prednosti strojov TIGER sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 6-stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké záťaže, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie. Stroje sú určené pre údržbárske prevádzky, kovovýrobu, zámočníctvo, karosárske alebo domáce dielne

Porovnávač  Heuréka.sk